Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlısı kuzum ben de bugün 2. günü adetimin. Umutlar kaldı yeni aya
Sanırım bende aynı canım ya iyice adet belirtilerim arttı.hayirlisi olsun hepimiz için en zoruda her ay eşim gözümün içine bakıyor.regl olunca ona söylemek çok zor oluyor benim için

Hayırlısı kuzum ben de bugün 2. günü adetimin. Umutlar kaldı yeni aya
Bal çörek otu kürünü bı araştır istersen yumurta geliştirmek için çok iyimis çok faydasını gören olmuş.bende bu ay olmazsa denicem bu kürü.hatta bir bayan yazmış formda okudum kaç yıl çocuğu olmamış bu kür le ilk ayda kalmış.canim sende dene istersen belki vesile olur

Bekle canım öyle düşünme eşinde üzülse de sana belli etmiyordur heralde hem yeni başlamadınızmı çalışmalara daha 1 sene olmadı ki..
Prenses cim bir yıl olmadı haklısın ama.esim her kelimesinde bebek var her konuda ima var daha adetime on gün kala başlıyor eee varmı bı değişiklik bı haber demeye onun yüzünden bende geriliyorum ister istemez

hayıt tohumu çayı var 15 günlük kur onuda nedeyebilrim

Canım söylesene böyle yapınca stres oluyorum varsa da tutunamıyor bebiş de korkar sormaz belki bidaha

Manyak.. sendemi yaptırdın kız hacamat

Eşin seni çok strese sokuyor belki oyuzden bebek gecikiyor.Bence esinle konuş seni sıkıstirmasin baskı yapmasın iyi değil yani.Destek olsun

Kızlar,her ay âdet öncesi test yapardım bu ay yapmicam bat i beklicem.testte negatif görünce berbat hissediyorum en iyisi bat i beklemek son dört e girdim
Yapma bence de ben bu ay yapmadım ki bende geçen aylara göre adet belirtileri de olmadı sabah bir kalktım ki kan gövdeyi götürmüş tam 30 gün sonra adet oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…