Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar hayıt tohumu kullanmaya başladım 20 aylik oğlum var tüp bebekle hamile kaldım.nasil kullaniosunuz ezip mi hayiti emzirrken sıkıntı olurmu acaba

Bide adetin son günü başlayıp yumurtlamaya kadar içiyosunuz bırakıyosunuz her ay bu şekilde devam
Ne kadar süredir kullaniosn cnm 1 bardak sıcak suya 1 tatlı kasigimi ezilmiş koyuyorsun faydası oldumi bnim amh 1.45 civarıydı sağ yumurtalığım daha iyi çalışıyor sola gore

Kızlar, göbek düşmesi gebe kalmaya engel oluyormuş. Göbeğin düşüp düşmediğini de sabah aç karna sertçe bi yere yatıp parmağını göbek deliğine bastırıyormussun. Eğer parmağının altında pıt pıt atan (nabız gibi)bişey hissediyosan sorun yok demekmiş, yani göbeğin olması gereken yerdeymiş. Eğer pıt pıt atan bişey hissetmezsen göbeğinin yerine getirilmesi gerekiyormuş. Yarın sabah bi hep birlikte deneyelim mi? Sonuçları da yazarsanız sevinirim.

Bu bilgi doğru değil ki böyle bişi olması mümkün değil

Saçma diyenlere saygı duyuyorum. Ama ben inanıyorum. İnsan her şeyi denemek istiyor. Çünkü bişilerden medet ummak bile insanı ayakta tutuyor. En azından çok saçma bulmayanlar yapıp sonucu paylaşırsa sevinirim

Bu konuyla ilgili çok konu okudum. Yaptırdığı ay hamile kalanlar var hem de azımsanmayacak kadar. Belki de rastlantıdır bilmiyorum ama kafamı da karıştırmıyor değil

Şuan karnim ac dedigini yaptim evet pıt pıt atıyor.Ama bu tez ne kadar doğru bilemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…