Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bunuda şimdi yaptım adeti birgün geçti.Sanirim değerlerim yukseliyor

Eklentiler

• 20200830_102847.jpg
    20200830_102847.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 34
Günaydın benimde kırmızılar geldi yeni bat 29 Eylül
Tamam canım hayırlısı olsun eylül bizi bekler☺️
Prenses benim yeni bat 24 Eylül ama apandisit ameliyatı nedeniyle doktor Eylül ayını boş geç dedi. Bu ay takip yapmayacağım. Nasipse ekim ayında paslaşırız :KK200:
Tamam canım hayırlısı olsun hakkında inşallah ekimde hamile kalırsın hemen❤️🌸

Bat a beş gün kaldı.sirt bel ağrısı başladı bu gün itibariyle goguslerde her ay hassasiyet olurdu.bu ay yok akıntım arttı adet olucam sanırım bende😔 umudum gidiyor bel ağrısı başlayınca umudum kalmadı her ay adet öncesi bel ağrım olur çünkü
Canım inşallah hamilesindir dur bakalım kırmızıları görmeden ümitsizliğe kapılma hemen

Tamam canım hayırlısı olsun eylül bizi bekler☺

Tamam canım hayırlısı olsun hakkında inşallah ekimde hamile kalırsın hemen❤🌸
İnşallah Manyakcım. Ben yarın hormon testlerim için doktora gideceğim. Bir de hafta sonu rahim filmi çektirmek istiyorum. Bakalım hayılrısı. Dokdora danışacağım yumurta geliştirici bir ilaç takviye ne tavsiye edersiniz dicem bakalım. Belki de yumurta takibi isterim

Bat a beş gün kaldı.sirt bel ağrısı başladı bu gün itibariyle goguslerde her ay hassasiyet olurdu.bu ay yok akıntım arttı adet olucam sanırım bende😔 umudum gidiyor bel ağrısı başlayınca umudum kalmadı her ay adet öncesi bel ağrım olur çünkü
Hayırlısı kuzum ben de bugün 2. günü adetimin. Umutlar kaldı yeni aya

İnşallah Manyakcım. Ben yarın hormon testlerim için doktora gideceğim. Bir de hafta sonu rahim filmi çektirmek istiyorum. Bakalım hayılrısı. Dokdora danışacağım yumurta geliştirici bir ilaç takviye ne tavsiye edersiniz dicem bakalım. Belki de yumurta takibi isterim
İste bakalım rahim filmi çektirmek gebeliği kolaylaştırıyomuş hem çok iyi olur:KK49:

X