Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba herkese. Biz de artık bebek istediğimize karar verdik. Bu ay ilaç kullandığım için deneyemeyeceğim ama ağustosta inşallah ben de mutlu haberimi alırım. Allah isteyen herkesi bebişine bir an evvel sağlıkla kavuştursun inşallah.
Aramıza hoş geldin canım merhaba:süslü: Bat tarihin ne canım seni de ekleyelim tabloya:KK49:

Canım durumundan bir haber var mı merak ettim :KK55:

canım hala adet olmadım hiç belirtim de yok. Bugün ovü yaptım yine koyu çıktı. Gebelik testi sipariş ettim netten yarın gelir yarın test yapıcam inşallah vardır bişeyler 🤲🏻 Bu arada merak edip yazdığın için çok teşekkür ederim canım ❤️

Eklentiler

• 31330516-0932-4B56-BA10-77A726AB9799.jpeg
    31330516-0932-4B56-BA10-77A726AB9799.jpeg
    137,6 KB · Görüntüleme: 28
Kızlar ben 27 yaşındayım 3 yıllık evliyim. Artık çocuk düşünüyoruz ve önümüzde ki ay Allah izin verirse çalışmalara başlayacağız. Bende baktım temmuz başlığı yok açayım dedim :skandal: Burada paylaşım olarak test yorumlarız, gebelik belirtilerinden bahsederiz, sağlıklı beslenme, kürler vs.. Stressiz geçirmek için makara yaparız falan. Gelin Birlikte bekleyelim. Bebek hazırlığıyla ilgili tecrübeli arkadaşlarda yazarsa sevinirim :KK51: Beni yalnız bırakmayın çok heyecanlıyım gelin heyecanımızı paylaşalım:KK5:

-Ben ön hazırlık olarak folik asit takviyesine başladım.

-Bu ay bal, çörek otu ve tarçın kürünü uygulayacağım. (Bu kürden vazgeçtim çakşır suyu aldım onu eşimle birlikte kullanacağız)

-Bebek yapma düşüncesi bile çok güzel ama kafama takmayacağım. Burada ve çevremde duyduğum bebeğe en engel olan hiç bir sorun olmamasına rağmen stresten bebeklerin olmaması..
Böyle işte şimdilik hazırlığım böyle olacak nasip diyelim..

Tabloda yer almak isteyenler beni etiketleyerek yorum yaparsanız sevinirimm:süslü:

Anne Adayı:KK200:Bat TarihiSonucu
ManyakPrenses ManyakPrenses 31.07.2020
@Mdmd12.07.2020
@ Gereksiz06 Gereksiz06 07.08.2020
@semiramis199029.07.2020
@SiyahPapatyaa09.08.2020
@yengec431.07.2020
tnurta tnurta 05.07.2020
@nefesim-3506.08.2020
@ahvalim14.07.2020
@Emel akdelun08.07.2020
BEnnnnn
Kuzlar adet olmam lazımdı daha olmadım ama belli ki olacağım...
Olduktan sonra ben de hamilelik planlayanlardanım :)

Hünnapta güzel evet canım. Arada bende yiyorm bi kaşık. Preesed jel mi ne öyle bise varms kızlar jel enjekte ediliyomus vajinaya sonra ilişki oluyomus sperm icnde daha hreketli ve saglklı kalıyomus duyan kullanan oldu mu🤔
Bn kullandım kullanıp da doğuran duymadım ya kimyasal ya da düşükle sonuçlanıyor tavsiye etmem bnm de kullandığım ay kimyasal oldu

canım hala adet olmadım hiç belirtim de yok. Bugün ovü yaptım yine koyu çıktı. Gebelik testi sipariş ettim netten yarın gelir yarın test yapıcam inşallah vardır bişeyler 🤲🏻 Bu arada merak edip yazdığın için çok teşekkür ederim canım ❤
Ayy sen hamilesin yaa içime doğmuştuu geliyor minnoşuunn inşallah😍

Merhaba kızlar temmuzdan umudum yok zaten 1hafta içinde de adet olmama gerekiyor. 2aydır yumurtam çatlamıyor. oyüzden adetin 2.günü hormonları test yaptırıcam. ve kesinlikle zaman geçmiyoorr. böyle bir durumda olan var? yumurta neden çatlamazki:kızgın::KK14:

Canım bence vakit kay
Merhaba kızlar temmuzdan umudum yok zaten 1hafta içinde de adet olmama gerekiyor. 2aydır yumurtam çatlamıyor. oyüzden adetin 2.günü hormonları test yaptırıcam. ve kesinlikle zaman geçmiyoorr. böyle bir durumda olan var? yumurta neden çatlamazki:kızgın::KK14:
Canım bence vakit kaybetmeden bir doktora görün. Yumurtaların büyümüyor olabilir başka bişey olabilir bilemiyorum ama dr gözük ilaç verir yumurtlaman için:KK28:

Canım bence vakit kay

Canım beklemeden bir doktora görün. Yumurtaların büyümüyor olabilir başka bişey olabilir bilemiyorum ama dr gözük ilaç verir yumurtlaman için:KK28:
ultrasonda takip ettirdim zaten yumurta çok güzel büyüyor ve tam çatlama zamanında çatlamıyor ve geri küçülmeye başlıyor. buyüzden doktora gittim o da test yaptır önce tahlil sonuçlarına bakalım dedi. ben de beklemedeyim şimdi. hep yumurtladığımı anlardım. daha yeni evliğim 1-2ay yumurtlamamı anlamadım ve oyüzden şüphe ettim ve ultrasona gittim

martta kan verdim hamilelik için sonucum 5.5 çıktı. ama 3-4gün sonra adet oldum. kimyasal oldu galiba. ondan sonra da adet düzenim şaştı. 10küsür yıldır 26.günümde adet olan ben nisanda döngüm 28, mayısta da 30gün oldu. haziranda 27 oldu. şimdi beklemedeyim acaba temmuz nasıl olucak diye

martta kan verdim hamilelik için sonucum 5.5 çıktı. ama 3-4gün sonra adet oldum. kimyasal oldu galiba. ondan sonra da adet düzenim şaştı. 10küsür yıldır 26.günümde adet olan ben nisanda döngüm 28, mayısta da 30gün oldu. haziranda 27 oldu. şimdi beklemedeyim acaba temmuz nasıl olucak diye
Hımm anladım canım geçmiş olsun.. Kimyasalın arkası gebelik derler. İnşallah en kısa zamanda hamile kalırsın. Yumurta çatlatmak için bazı kürler var. Bal, çörek otu, tarçın mesela hayıt otu var, bunlara ek avakado yemelisin.. Ben bu kadar yardımcı olabilirim tabii. Belki dediğim kürleri araştırırsan içine sinen olursa yapabilirsin :KK200:

X