Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bu dikişler sezeryan dikişi gibi mi bende 5 bucuk ay önce sezeryan oldum oğlumu kaybettim ama ben bana 6 ay verdi doktor sana ne kadar süre sonra deneyebilirsin dedi
Bir kaç ay dedi bana cerrah. Ben kendi Kadın doğumcumu aradım bir ay boşluk bırak dedi

Anladım canım inşallah çabucak iyileşir dikişlerin Dr ne dediyse öyle yap canım sağlığın daha önemli herşeyden

Canım bu dikişler sezeryan dikişi gibi mi bende 5 bucuk ay önce sezeryan oldum oğlumu kaybettim ama ben bana 6 ay verdi doktor sana ne kadar süre sonra deneyebilirsin dedi
Allah cennetinde kavuştursun ve inşallah sağlıklı güzel güzel hayırlı evlatlar nasip etsin amin

Kızlar göğüs altımdaki boşlukta bir acı gibi gerilme gibi şeyler hissediyorum. Nefes alırken yatakta sağa sola dönerken özellikle. Bu sabah farkettim geçer mi diyorum ama geçmiyor. Acep ne ola ki
Sol göğüs altındaysa gaz da olabilir. Ben hamileliğimde çok çekmiştim. Hatta hamileliğimin son aylarında sancıdan duramıyordum da bi doktor rezene iç demişti. Gaz geçsin diye. Sonra rahatlamıştım çok şükür

Kızlar bu arada bu ay ben de yapacagım bunu yapıp hamıle kalan cok duydum Meryem Ana otunu bir suya koyup Meryem suresi ayetel kürsi Felak ve nas suresi okuyup suyu biraz bekletin ve o suyu adetten sonra günde iki kez sabah akşam için inşallah rabbimin izniyle kucagımız dolar hayırlısıyla

Meryem ana otunu dogumu kolaylatirmak için kullaniyorlar bu şekilde duymamiştim hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…