Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy olabilirr inşallah bebiş yapıyodurr

Merhaba beni de alır mısınız aranıza ben 29 yaşındayım 3 yıllık evlıym 2 kaybım var ilk bebeğimi 7 haftalıkken kaybettim 5 bucuk ay önce de oğlumu kaybettim 38 haftalıkken kalbı durdu karnımda sebebleri araştırıldı ve herhangi bir sebebi yok ne yazık ki sezeryan oldum doktorum 6 ay verdi normalde adet tarihim 20 agustos ama dogumdan sonra adetim 2 3 gün sarktı bu ay adet gördükten sonra korunmayı bırakcam Allah nasıp ederse adet tarihimi 22 Eylül olarak yazarsanız sevinirim

Anladim canim banada kese oluşmuş kesenin sekli guzel demisti beta hcg de baya guzel artiyodu ama bebek goremedi onumuzdeki hafat cuma gunu gidicem merak ettim acaba siz gordunuz mu diye daha bir hafta var ya

Canım kayıpların için çok üzüldüm. Allah tekrar yaşatmasın seni anlamak zor yinede çok güçlü duruyorsun süpersin aramıza hoşgeldin tabiki hemen ekliyorum senide tablomuzaEn kısa zamanda Allah bebeğini sağlıkla kucağın almayı nasip etsin inşallah

Güçlü olmak zorundayım canım evet cok zor bir imtihan ama yeni evlatlarım için ayakta kalmak zorundayım rabbim hepimizin kucagını doldursun inşallah

Kuzum ben malum yum günü ameliyat oldum ama öncesini değerlendirdim . Ezan okuyor şimdi Allah hakkimızda hayırlısını versin . Çok isteyince olmazmış diyorlar düşünmemeye çalışıyorum . At diyorum kafandan. Bu Arada hissetsem bile dikişler var ameliyat sızıları var onlara yoruyorum dikişlerdendir filan diyorum , bakalım son bir hafta . Test yapar mıyım bu ay hiç düşünmedim beklemedeyim kaptan

Hahaha anladım canım amin inşallah Allah hakkımızda hayırlısını versin ağrın var mı iyi misin peki

Olsun canım yeteri kadar sperm zaten 1-2 dk içinde gidiyorumuş ama şansı arttırmak için 20 dk falan yatmak iyi tabi. İnşallah bebeğin yolu bulup yumurtanı döllemiştir
İnşallah canım ya bu ay avulasyon testinde iki gün çift çizgi gördüm iki günüde değerlendirdim bugünde çizgi siliklesti bugünde böle oldu nasip işte çizgi siliklesince ilişki önemli diyorlar ondan üzüldüm aslında.koyu çıktığı günler hiç kalkmadim o şekilde uyudum hatta yüzüstü pozisyonda bacağımı da karnıma doğru çektim.bwn elimden geleni yaptım gerisi takdir ilahi

Hahaha anladım canım amin inşallah Allah hakkımızda hayırlısını versin ağrın var mı iyi misin peki
İyiyim şükür. Kesikleri Yapıştırma yapmış oralar inceden sızlıyor. Antibiyotik ve ağrıkesici verdi sadece antibiyotik içiyorum . YürümeK, kalkıp oturmak , uyku arasında dönmek sıkıntı. Onun dışında zamanla iyi oluyorum daha bir hafta olmadı ameliyat olalı.
Düşünmek istemiyorum ama doktor gebeliği ertele dikişler için karın büyüdükçe sıkıntı olur dedi o yüzden kafam karmakarışık . tevekkül etmekten başka çare gelmiyor elimden Allah Kerim

JES @ssever @Vera06m canlar bat gününüz geçmiş yeni bat tarihlerini alayım hamiş değilseniz
Canım ben savdım 2 ay düşündüm sonra bıraktım bir süre daha erteledik bebek işini. Şuan düşünmüyorum. Allah yardımcınız olsun dileyen tüm arkadaşlarıma dua edeceğim. Ben karar verince yine geleceğim buralara

Canım bu dikişler sezeryan dikişi gibi mi bende 5 bucuk ay önce sezeryan oldum oğlumu kaybettim ama ben bana 6 ay verdi doktor sana ne kadar süre sonra deneyebilirsin dedi

Hic ummadığın anda derler ya bı bakmışsın bu ay senden bebek haberi gelmiş

Anladım canım inşallah tutunur yavrun yumurtlama günüde önemli ama en önemlisi 5 gün önceden çalışmaların olması içerde spermlerin hazır beklemesi e sende bunu yapmışsın zaten canım merak etme olur Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…