Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Rahim filmi çekildin mi peki dış gebelikten sonra ben iki klomen ayı arasında film çektirmiştim bence hamile kalmamdaki en önemli etken o film di çünkü hamile kalmayı kolaylaştırıyor
yok canım cektırmedim doktor 6 ay deneyin dedi eylülde evlilik yıl dönümün o zamana kadar olmazsa doktora gidicem tekrar

Kızlaar yok dayanamadım geldim yine sizden uzak kalamıyorum
Hoşgeldin cnm bu arada ben dogumdan sonra histeroskopi oldum doktor adet gecikmesi olabilir dedi zaten dogumdan sonra her adetim 2 gün atladı normalde adet tarihim 20 agustos olacaktı hala olmadım yani gelecek ay bat tarihim değişebilir belki

Hımm 2 gün varmış benim 1 hafta var bende adet olacak gibiyim ayni umarım olmayiz
Benim bu ay hiç belirtim yoktu gögüsler yeni şişmeye başladı kasık ağrısı bugün başladı az da bir akıntım var ama reglden öncede oluyordu öteki aylarda o yüzden anlayamıyorum regl mi bebek mi normalde yumurtlamadan sonra başlıyordu belirti diye umduğum şeyler

Adet belirtileri hamilelik belirtileriyle okadar aynıki ayırt etmek zor.Anca adet geçer öyle anlariz

Tamam canım olsun değiştiririz yeni tarihi verirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…