Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben şimdi size bu ay ilk defa yasadigim bendeki değişikliği söyleyeyim🤭🤭
Sık idrara çıkmıyorum ama tuvalete girerken zor yetişiyorum ve idrar kaçırma olayı oluyor. Genelde gece ve sabah olduğunu farkettim istemsiz idrar kaçırıyorum😂😂 acaba diyorum hamilelik belirtisi olabilir mi😂😂 bata 2 - 3 gün falan kaldı🤷‍♀️
Ayy olabilirr inşallah bebiş yapıyodurr😍

Kızlar ben 27 yaşındayım 3 yıllık evliyim. Artık çocuk düşünüyoruz ve önümüzde ki ay Allah izin verirse çalışmalara başlayacağız. Bende baktım temmuz başlığı yok açayım dedim :skandal: Burada paylaşım olarak test yorumlarız, gebelik belirtilerinden bahsederiz, sağlıklı beslenme, kürler vs.. Stressiz geçirmek için makara yaparız falan. Gelin Birlikte bekleyelim. Bebek hazırlığıyla ilgili tecrübeli arkadaşlarda yazarsa sevinirim :KK51: Beni yalnız bırakmayın çok heyecanlıyım gelin heyecanımızı paylaşalım:KK5:

-Ben ön hazırlık olarak folik asit takviyesine başladım.

-Bebek yapma düşüncesi bile çok güzel ama kafama takmayacağım. Burada ve çevremde duyduğum bebeğe en engel olan hiç bir sorun olmamasına rağmen stresten bebeklerin olmaması..
Böyle işte şimdilik hazırlığım böyle olacak nasip diyelim..

Tabloda yer almak isteyenler beni etiketleyerek yorum yaparsanız sevinirimm:süslü:

(Her ay durumunu bildirmeyenler tablodan kaldırılacaktır)

Anne Adayı:KK200:Bat TarihiSonucu:nazar:
@Mdmd12.07.2020:emir_bebek::KK200:
@Muallimee0726.07.2020:emir_bebek::KK200:
@ N nefesim-35 06.08.2020:emir_bebek::KK200:
@semiramis199029.07.2020:emir_bebek: :KK200:
@dilek06212.08.2020:emir_bebek: :KK200:
Princesssss20.07.2020:emir_bebek: :KK200:
@nilay12313.09.2020
@Gereksiz0610.09.2020
@KvrckEla09.09.2020
Caglunal Caglunal 07.09.2020
@SiyahPapatyaa04.09.2020
@ JES JES 15.08.2020
@Vera06m17.08.2020
@ssever17.08.2020
@Hirasarem22.08.2020
@Lavinya895523.08.2020
@sonsuz202024.08.2020
@merakligzm24.08.2020
@Betulyusuf26.08.2020
@yengec427.08.2020
@Pinky9327.08.2020
@Hafize251127.08.2020
@MelekBusran29.08.2020
ManyakPrenses ManyakPrenses 30.08.2020
@ Atomiks Atomiks 30.08.2020
@karadenizkizi198231.08.2020
Merhaba beni de alır mısınız aranıza ben 29 yaşındayım 3 yıllık evlıym 2 kaybım var ilk bebeğimi 7 haftalıkken kaybettim 5 bucuk ay önce de oğlumu kaybettim 38 haftalıkken kalbı durdu karnımda 😔 sebebleri araştırıldı ve herhangi bir sebebi yok ne yazık ki sezeryan oldum doktorum 6 ay verdi normalde adet tarihim 20 agustos ama dogumdan sonra adetim 2 3 gün sarktı bu ay adet gördükten sonra korunmayı bırakcam Allah nasıp ederse adet tarihimi 22 Eylül olarak yazarsanız sevinirim 🥰

Canım gittiğimde sata göre 6haftalıktı ama ultrasona göre 5+2dediler.bu görüntüyü verdi doktor ama kese neresi bebek var mı sormak aklıma gelmedi. Ama şu bebek demedi doktor sadece gözünüz aydın kese oluşmuş. Oluşum yeri güzel yukarda 2hafta sonra gel kalp sesini duyalım dedi. Ben de 1eylğle randevu aldım bakalım hayırlısı
Anladim canim banada kese oluşmuş kesenin sekli guzel demisti beta hcg de baya guzel artiyodu ama bebek goremedi onumuzdeki hafat cuma gunu gidicem merak ettim acaba siz gordunuz mu diye daha bir hafta var ya 😞

Merhaba beni de alır mısınız aranıza ben 29 yaşındayım 3 yıllık evlıym 2 kaybım var ilk bebeğimi 7 haftalıkken kaybettim 5 bucuk ay önce de oğlumu kaybettim 38 haftalıkken kalbı durdu karnımda 😔 sebebleri araştırıldı ve herhangi bir sebebi yok ne yazık ki sezeryan oldum doktorum 6 ay verdi normalde adet tarihim 20 agustos ama dogumdan sonra adetim 2 3 gün sarktı bu ay adet gördükten sonra korunmayı bırakcam Allah nasıp ederse adet tarihimi 22 Eylül olarak yazarsanız sevinirim 🥰
Canım kayıpların için çok üzüldüm. Allah tekrar yaşatmasın seni anlamak zor yinede çok güçlü duruyorsun süpersin aramıza hoşgeldin tabiki hemen ekliyorum senide tablomuza❤️En kısa zamanda Allah bebeğini sağlıkla kucağın almayı nasip etsin inşallah😍

Canım kayıpların için çok üzüldüm. Allah tekrar yaşatmasın seni anlamak zor yinede çok güçlü duruyorsun süpersin aramıza hoşgeldin tabiki hemen ekliyorum senide tablomuza❤️En kısa zamanda Allah bebeğini sağlıkla kucağın almayı nasip etsin inşallah😍
Güçlü olmak zorundayım canım evet cok zor bir imtihan ama yeni evlatlarım için ayakta kalmak zorundayım rabbim hepimizin kucagını doldursun inşallah 🤲🥰

Atomiks Atomiks battaşımm durumlar nasıl bişeyler hissediyor musun? Benim yumurtlamadan itibaren regl ağrısı gibi ama daha ince ince ağrılarım var. Arada batmalarda olıyor daha çok erken ama bunlar var bende hayırlısı olsun inşallah vardır miniğimiz☺
Kuzum ben malum yum günü ameliyat oldum 🤕ama öncesini değerlendirdim . Ezan okuyor şimdi Allah hakkimızda hayırlısını versin . Çok isteyince olmazmış diyorlar 🤦🏻‍♀️ düşünmemeye çalışıyorum . At diyorum kafandan. Bu Arada hissetsem bile dikişler var ameliyat sızıları var onlara yoruyorum dikişlerdendir filan diyorum 😄😄, bakalım son bir hafta . Test yapar mıyım bu ay hiç düşünmedim beklemedeyim kaptan 👩🏻‍✈️

Kuzum ben malum yum günü ameliyat oldum 🤕ama öncesini değerlendirdim . Ezan okuyor şimdi Allah hakkimızda hayırlısını versin . Çok isteyince olmazmış diyorlar 🤦🏻‍♀️ düşünmemeye çalışıyorum . At diyorum kafandan. Bu Arada hissetsem bile dikişler var ameliyat sızıları var onlara yoruyorum dikişlerdendir filan diyorum 😄😄, bakalım son bir hafta . Test yapar mıyım bu ay hiç düşünmedim beklemedeyim kaptan 👩🏻‍✈️
Hahaha😂😂 anladım canım amin inşallah Allah hakkımızda hayırlısını versin😍 ağrın var mı iyi misin peki

Olsun canım yeteri kadar sperm zaten 1-2 dk içinde gidiyorumuş ama şansı arttırmak için 20 dk falan yatmak iyi tabi. İnşallah bebeğin yolu bulup yumurtanı döllemiştir😍
İnşallah canım ya bu ay avulasyon testinde iki gün çift çizgi gördüm iki günüde değerlendirdim bugünde çizgi siliklesti bugünde böle oldu nasip işte çizgi siliklesince ilişki önemli diyorlar ondan üzüldüm aslında.koyu çıktığı günler hiç kalkmadim o şekilde uyudum hatta yüzüstü pozisyonda bacağımı da karnıma doğru çektim.bwn elimden geleni yaptım gerisi takdir ilahi

Hahaha😂😂 anladım canım amin inşallah Allah hakkımızda hayırlısını versin😍 ağrın var mı iyi misin peki
İyiyim şükür. Kesikleri Yapıştırma yapmış oralar inceden sızlıyor. Antibiyotik ve ağrıkesici verdi sadece antibiyotik içiyorum . YürümeK, kalkıp oturmak , uyku arasında dönmek sıkıntı. Onun dışında zamanla iyi oluyorum daha bir hafta olmadı ameliyat olalı.
Düşünmek istemiyorum ama doktor gebeliği ertele dikişler için karın büyüdükçe sıkıntı olur dedi o yüzden kafam karmakarışık 🤯. tevekkül etmekten başka çare gelmiyor elimden Allah Kerim 🤲🏻🌸

JES JES @ssever @Vera06m canlar bat gününüz geçmiş yeni bat tarihlerini alayım hamiş değilseniz:KK68:
Canım ben savdım 2 ay düşündüm sonra bıraktım bir süre daha erteledik bebek işini. Şuan düşünmüyorum. Allah yardımcınız olsun dileyen tüm arkadaşlarıma dua edeceğim. Ben karar verince yine geleceğim buralara 😍♥️

İyiyim şükür. Kesikleri Yapıştırma yapmış oralar inceden sızlıyor. Antibiyotik ve ağrıkesici verdi sadece antibiyotik içiyorum . YürümeK, kalkıp oturmak , uyku arasında dönmek sıkıntı. Onun dışında zamanla iyi oluyorum daha bir hafta olmadı ameliyat olalı.
Düşünmek istemiyorum ama doktor gebeliği ertele dikişler için karın büyüdükçe sıkıntı olur dedi o yüzden kafam karmakarışık 🤯. tevekkül etmekten başka çare gelmiyor elimden Allah Kerim 🤲🏻🌸
Canım bu dikişler sezeryan dikişi gibi mi bende 5 bucuk ay önce sezeryan oldum oğlumu kaybettim ama ben bana 6 ay verdi doktor sana ne kadar süre sonra deneyebilirsin dedi

Hic ummadığın anda derler ya bı bakmışsın bu ay senden bebek haberi gelmiş 😊

İnşallah canım ya bu ay avulasyon testinde iki gün çift çizgi gördüm iki günüde değerlendirdim bugünde çizgi siliklesti bugünde böle oldu nasip işte çizgi siliklesince ilişki önemli diyorlar ondan üzüldüm aslında.koyu çıktığı günler hiç kalkmadim o şekilde uyudum hatta yüzüstü pozisyonda bacağımı da karnıma doğru çektim.bwn elimden geleni yaptım gerisi takdir ilahi
Anladım canım inşallah tutunur yavrun🥰 yumurtlama günüde önemli ama en önemlisi 5 gün önceden çalışmaların olması içerde spermlerin hazır beklemesi e sende bunu yapmışsın zaten canım merak etme olur Allahın izniyle🐥

X