Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
selam kızlar....
bugün burası pek boş kimsecikler yok.
ben bugün akşam izne çıkıyorum bir hafta yokum bir hafta burda da uzak durayım diyorum çünkü sayfaya girdikçe acaba oldu mu acaba hamile miyim diye düşünüp duruyorum o yüzden biraz kafamı boşaltayım dedim tabi dayanabilirsem

Tamam canımm öyle yap iyi gelir belkii Görüşmek üzereee

Kızlar benim ilk ilişkinin 10. Günü bugün adet bitiminde olmuştu sizce ne zaman test yapayımm
ilk iliskininmi canim yumurtlamanin 12 gunu olmasi gerekiyor erken mi yumurtladin ben ayin 26 sinda regli oldum sen benden sonra oldun sanirim iliskiden sayma bebegim yumurtlamadan say

ilk iliskininmi canim yumurtlamanin 12 gunu olmasi gerekiyor erken mi yumurtladin ben ayin 26 sinda regli oldum sen benden sonra oldun sanirim iliskiden sayma bebegim yumurtlamadan say
Canım yumurtlamadım ama çoğu yerde adet bitiminde lekelenme devam ederken hamile kalınabildiği yazıyor. İçeride olgunlaşmış yumurta olabiliyormuş o yüzden değerlendirdim aslında yum tarihime 3 gün var daha bakalım

Aaaa benimde aynı adetim bitti lekelenme var biraz bende bu gece itibariyle denicem benimde yumurtlama iki gün sonrası gösteriyor tutar ya bu ay inşallah

Anladim canim ins olmis ve tutmustur ben ayin 1 den beri test yaptim ama reglinin 15 yumurtlama oldu malsef lekelenme 4 gun surdu bende bu ay nasip bakalim 14 gun gecti ilk iliskiden benimde nasip bakalim bu ay sansimiza ya bebek ya regli

Anladim canim ins olmis ve tutmustur ben ayin 1 den beri test yaptim ama reglinin 15 yumurtlama oldu malsef lekelenme 4 gun surdu bende bu ay nasip bakalim 14 gun gecti ilk iliskiden benimde nasip bakalim bu ay sansimiza ya bebek ya regli
Lekelenme yaşadıysan yerleşmedir belki canım olamaz mı diyolar ki leke bitince test yapın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…