Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bilmiyorum ki yaptımı hormon testi LH testi filan yaptı bide ultrosonda teşhisi koydu. Sen nasıl hamile kalmıştın canım ilaç ile mi. Doktorum bana klomen verdi bu ay bide metpamid

5dk icinde cikti gorunuyor mu bilmiyorum ama
oncelikle hayirli olsun Allah saglikli hayirli evlat eylesin yeni yazismalari da okudum hamileymissiniz bende bi saat once test yaptim yedim ictim derken hazir wc gidiyorken yapayim dedim catlatmanin 12.gunune giriyorum adetime 3 gun var sizin gibi varla yok arasi zarzor gorunen bi renk olustu sonradan hamile olmanizla benimde icime heyecan girdi acaba diye.. siz herhangi bisey kullandiniz mi yada gebelik belitriniz oldu mu benimde boyle cikti bugun gece

Eklentiler

• P00810-030129.jpg
    68,7 KB · Görüntüleme: 47
Amin canim tesekkurler cizgi hemen cikiyorsa kizlar oyle demisti garanti oluyormuş benimde ilk5dk icinde gorundu reglime 4gun kala yaptim testi 2 gun kalada kan vermistim bence kan verin daha iyi olur iciniz rahat eder belirti olarak kasik agrisi vardi normalde reglime 10 gun kala gogus hassasiyetim olurdu o olmadi sasirdim ve oylelikle test yaptim

bende igneden sonra hep agri oldu goguslerimde acidi batmalar oldu vs.erkendi ama suanda azaldi belki bikacgune kan veririm bende

Merhaba hemen çıktıysa hamilelik var gibi görünüyor bence renk koyulaşmasını takip edin test yapın her gün sonra kan vermeye gidin

Bilmiyorum ki yaptımı hormon testi LH testi filan yaptı bide ultrosonda teşhisi koydu. Sen nasıl hamile kalmıştın canım ilaç ile mi. Doktorum bana klomen verdi bu ay bide metpamid
Benim oğlum suan 4,5 yasında. Ben hiç bir ilaç tedavi uygulamadım. Soğan kürü yapmıştım önceki aylarda 15 günlük. Bir de eşime keçi boynuzu kürü. Regli olacağıma yakın yumurtlamışım geç döllenmeydi. O yuzden gün asırı o ay deneyin. Yumurtalama belli olmuyor

kızlar kafama takılan bir şey var.
ben çarşamba günü dr için randevu aldım.telefondaki programa günü çarşamba günü yumurtlama günü gerçekte ne zaman bilmiyorum geçen ay programdaki tarihin 2 gün sonrasıydı.
eğer döllenme olursa vaj.ultrasonlaa muayenede bir sorun olur mu acaba

Vajinal ultrason çok tehlikeli gebelikte ama erken gebelik te bilmiyorum zararı olurmu

Sadece yumurtlama gününüzde mi denediniz Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin
Yok şöyle oldu adet bittiği gibi biz çalışmalara başladık ama böyle sadece çocuk için birliktelik olmuyordu kendimiz için yaniteldeki programa göre yumurtlamam yaklaşmıştı yani yumurtlamadan 3 gün önce ovü testi kullandım çatlayana kadarda devam ettim sonra bıraktım elimde kalan ovü testleriylede adete 8 gün varken tekrar başladım baktım ki gün gün koyulaşıyor gebelik testi yaptım ve 2.ci çizgiyi gördüm. Benim serüven böyle işte

Vajinal ultrason çok tehlikeli gebelikte ama erken gebelik te bilmiyorum zararı olurmu
Ben ilk gebeliğimde çok vajinal ultrason oldum herhangi bir sıkıntı yaşamadım ki zaten doktorlarda zararı olsa yapmaz diye düşünüyorum zaten kızda şuan gebelik yok herhangi Bi zararı yok.vajinanın ağzından ince bir cihaz ile bakılıyor. Hiç bir doktor dibine kadar sokmuyor.Ben çok tecrübe ettim. Sizin düşüncenize göre o zaman ilişkiyede girmeyelim. Lütfen çok zararlı diye kimseyi korkutmayalım.

Ben de erken öğrenince daha hızlı atlatıyorum bu dönemi. Yoksa kendimi dinlemekten paranoya oluyor gelmedi ha geldi ha gelecek derken sonuç hüsran
Evet şu an o durumdayım bugün bat günüm henüz gelen giden yok test yapıp kurtulsam mi diyorum eşim istemiyor hep erken yapiyorsun sonra üzülüyorsun 3,4 gün bekle diyor

Hi
Hiç bir zararı olmaz gönül rahatlığıyla git canım benim

Arkadaşlar adetim 10 gün gecikti bugün sabah işe gitmeden test yaptım bişey yok gibiydi önemsemedim işe gittim döndüğümde baktım böyleydi sizce umutlanmalı mıyım yoksa çok zaman geçtiği için mi böyle çıkmış

Eklentiler

• 18071E18-28DD-4F7D-8BC0-013FC694D227.jpeg
    92,5 KB · Görüntüleme: 47
kızlar merhaba benim regli günüm..24,08,2020 ....bu sabah benden yumurta akı gıbı sıvı geldı.ama sankı bıraz rengi degişikti. cok acık krem ve kahve gıbı bişey.
yanı sonuç benım sabah yumurtam mı çatladı.kafam karıştı biraz.

bence sen bir kan ver için rahat olsun. bazı zaman dogru sonuç vermemıs olabılır miş cnm :)

Gecen ay böyle başlamıştı bir gün sonra regli oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…