Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba canım ben de polikistik overdim. Oğluma hamile kaldım cok sükür. O zaman hem ultrasonda hem de AMH testi yapmıştı doktor öyle teshis koydu. Poliskistik hamile kalmana engel değil sadece yumurtlama zamanını bilmiyorsun ya da o ay yumurtlamayabilirsin. Onun takibi önemli. Doğumdan sonra doktora gittiğimde bir doktor ben polikistik bir durum göremiyorum demişti doğumdan sonra düzelmiş olabilir dedi. Doktorun sana AMH testi yaptı mı? Yaptıysa kaç çıktı?

Süper fikirr hamişlerimizden M Mdmd ve N nefesim-35 başlayabilir o zaman soruları cevaplamaya @semiramis1990 zaten belirtmiş bunları teşekkürler canım
Ay canım şimdi gördüm şu Bi kaç gündür taşınma işleriyle uğraşıyoruz. Ben özel bişey yapmamıştım ovülasyon testiyle takip ettim yumurtlama günümü öyle yatıp uzanma falanda yapmadım birde folik asit kullanıyordum. Belki onun etkisi olmuştur

Teşekkür ederiz canımm birde kolay gelsin taşınmak zor dikkat ette bebişe ağır bişey kaldırmayasın

Sadece yumurtlama gününüzde mi denediniz Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin

Ben de hiç bakmıyordum son aylar ama artık bakıyorum basen o korkum geçiyor bu ay bakar mıyım bilmiyorum en büyük korkularımdan biri benim de bazen güven geliyor bal kurtul bu belirsizlikten diyorum
Aslında erken öğrenmek boşu boşuna umud edip üzülmekten daha iyi bazen bende senin gibi düşünüyorum bazende cesaret edemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…