Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar kafama takılan bir şey var.
ben çarşamba günü dr için randevu aldım.telefondaki programa günü çarşamba günü yumurtlama günü gerçekte ne zaman bilmiyorum geçen ay programdaki tarihin 2 gün sonrasıydı.
eğer döllenme olursa vaj.ultrasonlaa muayenede bir sorun olur mu acaba
Canım amacım seni korkutmak yada olumsuz yorum yapıp ta canını sıkma gibi asla bir çabam yok burda hepimiz birbirimize düşünce ve fikirlerimizi paylasiyoruz ben naçizane kendi fikrimi paylaştım ben acısını yaşadığım için belkide yorumum bu şekilde oldu vajinal ultrason sonrası kanamam başladı düşüğe sebeb oldu tabi bu herkeste bu şekilde olucak değil

Kızlar selam nasılsınız? 🥰 valla ben doktorun dediğine göre dün birliktelik yaşamam gerekiyordu ama eşim yine gelmedi. Yine bana hüsran 🥺

Yok şöyle oldu adet bittiği gibi biz çalışmalara başladık ama böyle sadece çocuk için birliktelik olmuyordu kendimiz için yani😁teldeki programa göre yumurtlamam yaklaşmıştı yani yumurtlamadan 3 gün önce ovü testi kullandım çatlayana kadarda devam ettim sonra bıraktım elimde kalan ovü testleriylede adete 8 gün varken tekrar başladım baktım ki gün gün koyulaşıyor gebelik testi yaptım ve 2.ci çizgiyi gördüm. Benim serüven böyle işte😁
Güzel serüven kuzum harika bir duygu yaşadığın az çok tahmin ediyorum en asından burda çalışan caba arayan evlat isteyen arkadaşlarımıza da bana da ışık tutmuş oluyorsunuz teşekkür ederim cevapladıgınız için 🥰🥰🥰🌸❤️💖💖💖💕

kızlar merhaba benim regli günüm..24,08,2020 ....bu sabah benden yumurta akı gıbı sıvı geldı.ama sankı bıraz rengi degişikti. cok acık krem ve kahve gıbı bişey.
yanı sonuç benım sabah yumurtam mı çatladı.kafam karıştı biraz.
Yumurtan çatlamak üzere veya catlıyor benim o akıntı geldiği anda test yapıyorum yumurtlama görüyorum kuzum hatta sen bu 3 günü en az mutlaka değerlendir bugünü yarını ve diğer günü kacırma eğer bebek düşünüyorsan

Kızlar selam nasılsınız? 🥰 valla ben doktorun dediğine göre dün birliktelik yaşamam gerekiyordu ama eşim yine gelmedi. Yine bana hüsran 🥺
Senin yaşadığını çokça yaşadım eşim başka şehirde çalışıyor bir de bu stresi yaşıyorum mesela bu hafta gidiyor kim bilir ne zaman görüşeceğiz bilmiyorum seni çok iyi anlıyorum ben defalarca kaçırdım yumurtlamayı çok üzüldük çok agladım ne blleyim nasıl olacak bu iş bilmiyorum 🤔

Bende cok korkuyorm kızlar yaaaa cuma günü randevum var ama kese ya boş cıkarsa cok endiseliyim nası atıcam bu düsünce ve stresi bilmiyorum😔😔
Güzel düşün güzel olsun canım ya gönlünü kalbini ferah tut bebeğim benimle de annesine tutunsun sıkıca sen pozitif ol ki moralin yüksek olsun bence bu cok önemli ever endişelerin var haklısın da ama sen yine de güzel şeyler kur içinde

Güzel düşün güzel olsun canım ya gönlünü kalbini ferah tut bebeğim benimle de annesine tutunsun sıkıca sen pozitif ol ki moralin yüksek olsun bence bu cok önemli ever endişelerin var haklısın da ama sen yine de güzel şeyler kur içinde
İnsallah canm. doktor gerçi kesenin icinde beyazımsı gölge gibi bi belirti var dedi ama gene insan emin olamıyor. 5+0 ken gittim keseyi gördü sadece

X