Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet damlatır damlatmaz çıktı. Bence test yanlış çünkü kan negatif çıktı.
Allah Allah yaa bazen bozuk test çıkabiliyor diyolar ama o da size denk gelmis demekki hayırlısı olsun. Benim de 2 saat sonra çıkıyo böyle çizgi, insan ondan bile umutlaniyo, eminim üzülmüşsünüzdür siz de

Kizlar yumurtlama gününe 3 gün kala gerçekleşen tek ilişkiyle gebe kalmak mümkün olabilirmi
Kuzucum eğer Allah nasip ettiyse olacaktır içini ferah tutu bak sana bilgi atıyorum kısa bir araştırma yaptım senin için

Eklentiler

• 8846C771-0C48-4429-AFFF-026979988D32.jpeg
    104,5 KB · Görüntüleme: 19
Kuzucum eğer Allah nasip ettiyse olacaktır içini ferah tutu bak sana bilgi atıyorum kısa bir araştırma yaptım senin için
Cok mutlu oldum şu anda Allah razı olsun canım senden eşim şehir dışına çıkmadan önce birliktelimiz oldu 2 3 gün sonrada keskin tek taraflı bir sancı yaşadım ve lekelenme oldu avulasyon testide çift çizgi çıkıyordu o günlerde benim hiç umudum yoktu bunu okuyana kadar bu ay olmadı diye düşünüyordum umud oldun çok tşk ederim

Çok ver böyle 2 3 gün önce yapılan birliktelikten hamile kalan hiç belli olmaz nasipte varsa olacaktır inan Takdir işi bu her şey bahane Rabbim gönlüne göre versin umut her zaman vardır

Gebelik testi yapmadin mi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…