Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bak sıvı alımını kestin diyelim sonra 1 saat ya içinde sıkışırsın zaten ilk idrarı yap sonra 2 saat bekle testini yap net neyse onu görürsün yumurtlama varsa görürsün yoksa zaten henüz yumurtlama olmamış denektir
Tmm canım çok tşk ederim önümüzdeki ay öle denicem bu ay kaçırdım sanırım 😊

Bu yanlış ama kuzum 2 3 saat önceden sıvı alımını kes ilk idrarrını mutlaka yap 2..idrarla yap testini öyle 4 saat falan tutma net sonuç almak istiyorsan kendine böyle bir zorluğa bırakma
Sabah yapmiyorum kuzum ilk idrar degil 1 ile 5 arasi yapiyorum genelde iki saat sivi almiyorum ama lavobaya su icmedigim icin cikmiyorum normal olarak tutmuyorum gelmiyor cunku :KK48:

Sabah yapmiyorum kuzum ilk idrar degil 1 ile 5 arasi yapiyorum genelde iki saat sivi almiyorum ama lavobaya su icmedigim icin cikmiyorum normal olarak tutmuyorum gelmiyor cunku :KK48:
Yok öyle değil canım sıvı alımını bıraktıktan sonraki ilk idrarı diyorum bir saat sonra yaparsan 2 saat daha bekleyip 2.gelen idrarla daha net görürüsün
Sabahki ilk idrardan bahsetmiyorum

Her gün aynı saatte yapmıyorum ona hiç dikkat etmedim kimi gün sabah kimi gün akşam sıvı alımı az olucak diye sandığım için iki saat hiç sıvı almadan yapmadım iciyodum birşeyler ama fazla değil olmadı beceremedim hiç bu ayki adet sonrası o zaman kalan testleri yapayım boşa gitmesin zaten bu ay çöp oldu😔 eşim dün geldi yumurtlamanın son günü takvim uygulamasına göre.dun gece pat pat oldu ama bu aydanda umudum gitti
Canım dur bakalım belli olmaz bana ovü stresli gibi geliyor ama sen öğrendikten sonra yaparsın ya daha yeni başladın dur bakalım🐥

Arkadaşlar yumurtlamadan sonra yürüyüş yapmak tempolu ama sıkıntı yaratır mı acaba ?
bende düşünüyorum yürümeyi herhalde bir şey olmaz diye düşünüyorum yani normal hızda yürüyebiliriz gibi
kızlar 4 buçuk haftalık hamileyim.kan değerim 850 çıktı.Sizce fazla mı ? Doktorum 500-600 arası olmalıydı bir sıkıntı olabilir dedi .Sizin değeriniz kaçtı acaba :KK31:
canım tebrik ederim ikiz gebelik olmasın ??
Kızlar selam bugün doktor muayeneme geldim. Doktor yumurtaların büyüyüp büyümediğine bakacak.
ayy hadi inşallah güzel haberler verir doktor :KK200:

X