Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhabalar..
benim bat tarihi 6 temmuz ama sabah test yaptım negatif çıktı ve bu aydan pek umudum yok açıkçası.
olmazsa yeni tarihi yazarım tekrar :KK22:
Tamam canım inşallah hamilesindirr :dua: Şimdi ben yine ekliyim haber verirsin yarın durumunu eğer adet olursan da sonraki bat tarihini yazarsın ekleriz tabloya:KK66:

Canım bi kaç gün bekleyip öyle yapmak istiyorum acele etmiyim diyorum bu sefer sonra çok kafama takıyorum
Ayy keske siizn gibi olabilsem , ben olsaydım kaç kere gidip almıstım eczaneden hcg testini :KK76: bu arada birde şöyle düşünün; bu geç yumurtlamaysa bunu değerlendirin bence. Eğer hamilelik ise ilişki sakıncalı olabilir. ikinci yumurtlamayıda değerlendirin derim 😊

Ayy keske siizn gibi olabilsem , ben olsaydım kaç kere gidip almıstım eczaneden hcg testini :KK76: bu arada birde şöyle düşünün; bu geç yumurtlamaysa bunu değerlendirin bence. Eğer hamilelik ise ilişki sakıncalı olabilir. ikinci yumurtlamayıda değerlendirin derim 😊
Aynen ben de dayanamaz hemen test yapardım yaa :KK71:

canım geçen ay ben çok silik çizgilerle uğraştığım için bu sefer temkinli davranmaya çalışıyorum o yüzden 😂

Kızlar bugün Kü mide ağrılarına ve tansiyon düşmeleri e dayanamayarak test yaptım bata 6 gün varken. Çok ince silik bir çizgi daha doğrusu çok zor gördüm acaba kuruma çizgisi mi emin olamıyorum ilk 10 dkkada çıktı tabi ilk idrarda değil birde normal kaset test nolur taşlamayın beni fotosunu çektim hiç belli olmuyor o yüzden yüklemiyorum. Yarın birdaha yapıcam elimde test yok 😔o yüzden yine ilk idrarla yapamıcam😔

Kızlar bugün Kü mide ağrılarına ve tansiyon düşmeleri e dayanamayarak test yaptım bata 6 gün varken. Çok ince silik bir çizgi daha doğrusu çok zor gördüm acaba kuruma çizgisi mi emin olamıyorum ilk 10 dkkada çıktı tabi ilk idrarda değil birde normal kaset test nolur taşlamayın beni fotosunu çektim hiç belli olmuyor o yüzden yüklemiyorum. Yarın birdaha yapıcam elimde test yok 😔o yüzden yine ilk idrarla yapamıcam😔
Canım ilk idrarını bir kaba yap bekletsende birşey olmaz. 24 saat içinde geçerli sonuç veriyor bildiğim kadarıyla sonrada eczaneden alıp o idrarla yaparsın testini

Aynen tekrarla bakalım testi inşallah hamilesindir canım ya:21:

Erken gebelik testi yaptım ilk idrarla bata 5 gün kala ben çok çok silik Bi çizgi gördüm sizde görebilecek isiniz acaba

Eklentiler

• IMG_20200707_093551.jpg
    IMG_20200707_093551.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_20200707_093155.jpg
    IMG_20200707_093155.jpg
    29,7 KB · Görüntüleme: 60
X