Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canlarımm bende dün adet oldum. Bugun 2.günüm ayrıca çörekotu bal kürünede başladım. bat tarihim inşallah gelmez ama 5 ağustos 🤲🤲
İnsallah canm hadi hepimize mucize dolu bi ay olsun 🤲🏻🤲🏻 Ben bisey yapmıyorm sadece esime caksır suyu veriyorum. Bide keciboynuzu kürü. Rabbim ol der ve olur insallah hepimiz kavusuruz ❤️

İnsallah canm hadi hepimize mucize dolu bi ay olsun 🤲🏻🤲🏻 Ben bisey yapmıyorm sadece esime caksır suyu veriyorum. Bide keciboynuzu kürü. Rabbim ol der ve olur insallah hepimiz kavusuruz ❤
Amin canım inşallah💕 Bakalım çörekotu tarçın bal 'dan sonra bidahaki ay ben de çakşır suyu içicem.

Çakşırı ben icmiyorm ama iciyim mi bi zararı olur mu
Canım bayanlar da kullanıyor. Yumurtaya çok iyi geliyormuş. Geçen bir video paylaştıya konu sahibi, o bayanda çakşırda sonra gebe kalmış. Ama senin prolaktinin var onu bir araştır yükseltirmi bilmiyorum

Canım bayanlar da kullanıyor. Yumurtaya çok iyi geliyormuş. Geçen bir video paylaştıya konu sahibi, o bayanda çakşırda sonra gebe kalmış. Ama senin prolaktinin var onu bir araştır yükseltirmi bilmiyorum
İşte bende o yüzden ikilemde kaldm canmm sonra gene başa sarmıyaymm.. zor isler ya ne bulduysak yiyip iciyoz napcamzı sasırdık eskilerin aklında bile yokken catır cutur doguruyoms valla 🙄🙄😂 nasip kısmet işte rabbm elbet vereceği günü yazmıstır ama bizler sabırsızız hemen olucak diye düsündüğümz için olmayıncada aa niye olmuyo problemmi var diyoruz ama rabbm diyo ben sana suan yazmadım zamanı var bunun iicnde tevekkül gerekiyo. Esimde bu konuda hep böyle konusur benmle evet haklısn diyorm rahatlıyorm sonra bidahaa baslıyorm kürlere yapmamız gerekenlere acabalara😂😂😂

İşte bende o yüzden ikilemde kaldm canmm sonra gene başa sarmıyaymm.. zor isler ya ne bulduysak yiyip iciyoz napcamzı sasırdık eskilerin aklında bile yokken catır cutur doguruyoms valla 🙄🙄😂 nasip kısmet işte rabbm elbet vereceği günü yazmıstır ama bizler sabırsızız hemen olucak diye düsündüğümz için olmayıncada aa niye olmuyo problemmi var diyoruz ama rabbm diyo ben sana suan yazmadım zamanı var bunun iicnde tevekkül gerekiyo. Esimde bu konuda hep böyle konusur benmle evet haklısn diyorm rahatlıyorm sonra bidahaa baslıyorm kürlere yapmamız gerekenlere acabalara😂😂😂
Aynennn canım bende aynı şekilde.. annemler herkes konusuyor benmle. Rahatlıyorum sonra evde tek kalınca kafama yine takılıyo aklımda bi sürü soru birikiyo valla. Çoğu kişi ümidi kesince kafaya takmayı bırakınca oldu diyor 🙄 Allahım ne zaman nasip ederse o zaman olur çok haklısın

Benimki çok düzenli değil ama yumurtlamadan 14 gün sonrasi 9 temmuza geliyor. Çoğu zaman gecikir. Zaten dün test yaptım yine dayanamadim yumurtlamanın 10. Günüydü ve negatif çıktı bu aydan beklentim kalmadı pek
Tabloya ekledim canımm :KK5: adet günü tekrarlarsın testi varsa bence o zaman çıkar belkii.. Hadi hayırlısıyla hemen hamile kalırız da herkesin karşısına :emir_bebek:bu emojiyi koyarımm:KK200:

merhabalar..
benim bat tarihi 6 temmuz ama sabah test yaptım negatif çıktı ve bu aydan pek umudum yok açıkçası.
olmazsa yeni tarihi yazarım tekrar :KK22:

Aynennn canım bende aynı şekilde.. annemler herkes konusuyor benmle. Rahatlıyorum sonra evde tek kalınca kafama yine takılıyo aklımda bi sürü soru birikiyo valla. Çoğu kişi ümidi kesince kafaya takmayı bırakınca oldu diyor 🙄 Allahım ne zaman nasip ederse o zaman olur çok haklısın
Aynen öyle canm nasip kısmet bilemiyoruz insallah emeklerimizin karsılıgını alırz Allahn izniyle 😍😍🥰

yerleşme kanaması olabilir ayy inşallah öyledir :dua: Devam ediyor mu peki kahverengiler? Test yapsanaa çıkar belki

canım inşalalh yerleşmedir yaa hayır devam etmiyor sadece o gün öyle oldu. Bugün arkadaşımın ovülasyon testini yaptım az önce baya koyu çıktı ekliyorum. Bat dündü.

Eklentiler

• F33E544F-FBD6-4E04-9F0A-00D6F16192CE.jpeg
    F33E544F-FBD6-4E04-9F0A-00D6F16192CE.jpeg
    68,5 KB · Görüntüleme: 47
canım inşalalh yerleşmedir yaa hayır devam etmiyor sadece o gün öyle oldu. Bugün arkadaşımın ovülasyon testini yaptım az önce baya koyu çıktı ekliyorum. Bat dündü.
bat tarihinde ovulasyon testi böyle olanların %75'i gebelik çıkıyormuş yani hamile olabilirsin :KK22: hamilelik testi yaptın mı peki?

bat tarihinde ovulasyon testi böyle olanların %75'i gebelik çıkıyormuş yani hamile olabilirsin :KK22: hamilelik testi yaptın mı peki?

yok yapmadım canım inşalalh öyledir inşalalh geç yumurtlama felan olmuyordur ne biliyim heveslenmek istemiyorum sonra olmayınca çok üzülüyor insan

yok yapmadım canım inşalalh öyledir inşalalh geç yumurtlama felan olmuyordur ne biliyim heveslenmek istemiyorum sonra olmayınca çok üzülüyor insan
Canm bi test yap daha cok hevesleniceğine test yap sonucu gör . Sonra gecikiyor insan ha tamam hamileyim diyosn heycan heves sonrası daha kötü oluyo bi test al eczaneden 5 tlkliklerden yap kafan rahat olsn bizede bildir tabisiiii😂

Canm bi test yap daha cok hevesleniceğine test yap sonucu gör . Sonra gecikiyor insan ha tamam hamileyim diyosn heycan heves sonrası daha kötü oluyo bi test al eczaneden 5 tlkliklerden yap kafan rahat olsn bizede bildir tabisiiii😂

Canım bir kaç gün geçsinde yapacağım acele etmek istemiyorum hemen 😂 inşallah hayırlısı olsun ya

X