Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet canım bende bi çok şey denedim geçtiğimiz aylarda
bu ay çakşırı denedik çok şükür Rabbime nasip oldu ❤ inşallah sizlere de vesile olur 😍

Ben adet bitiminden 1 gün önce içmeye başladım eşimle beraber içtik
Ovulasyon testi de yaptığum için yumurtlamayı görünce bıraktım 10 gün içmiş oldum eşim de 14 gün içip bıraktı 😊

Tabiii ki canlarım ne demek çok yardımcı olmak isterim hemde
İnşallah şifa vesile olur sizede

Biz mecitefendi kullandık
Adet bitiminden 1 gün öncesinde içmeye başladık
Bir çay bardağının çeyreğine çakşır suyu geri kalanı normal su olarak içtik
Ben yumurtlamayı görünce bıraktım 10 gün içmiş oldum
Eşimde 14 gün içip buraktı

Bunun yanında normal hakmar marketten keçiboynuzu özü de almıştık ondan da yedik
Her sabah aç karnına 1 yemek kaşığı keçiboynuzu özü
Bir çay bardağı da sulandırarak çakşır içtik

Ben her gün 2 3 tane kuru incir tükettim

İnşallah sizlerede vesile olurr ben bunların yanında manevi bir çok şey daha yaptım
İnanım hangisi vesile oldu bilmiyorum
Ama çok inandım Rabbime güvendim
Sizlerde asla umutsuz olmayın
Olacak inşallah diyin hep
Asla olumsuz düşünce gelmesin aklınıza

Biz 5 ay önce doktora gittik tahlil verdik ama ben gösteremedim sonuçlarımı üstüne korona da girince kaldı
Eşimin sayısı 9 milyon çıktı
Doktor belki aşılama olursunuz demişti
Bu ay tekrar randevu alacaktık çok şükür nasip oldu inşallah sağlıkla devam eder dualarınızı beklerim ❤❤

Rabbim sizede en kısa sürede nasip etsin 💕💕💕
Teşekkür ederiz canım bizle paylaştığın için. Ben yeni sipariş ettim adet bitiminde başlıcaktım çakşır suyuna o zaman geldiği gibi başlayayım çook sağol tekrardan:KK200: Amin inşallah hepimize nasip eder Allah sağlıklı şekilde bir bebiş:anne: Manevi olarakta meryem suresi başlıyacağım ve burda paylaşmıştım zem zem suyuna meryem suresinin belirli ayetlerini bide yasin suresinin 2 ayeti yazıp koyup içiyomuşsun. Onuda yapıcam dediğin gibi hangisi vesile olur bilinmez. Allah mücadele edeni sever:KK49:

Selam herkese,
Biz de 2 aydır deniyoruz adetim 7 temmuz. ufaktan bazı belirtiler var ama adet belirtisi olabilir diye pek heyecan yapmak istemiyorum. geçen ay da bazı belirtiler başlayınca heyecanlanmıştık. Ama olmadı kısmet bakalım 7 temmuzu bekliyorum artık :)
Allah herkese nasip eylesin insallah
Ayy çok az kalmış inşallah hamilesindir ya içimizden biri söylesin yakın zamanda hamileyiiim diye :skandal:

Teşekkür ederiz canım bizle paylaştığın için. Ben yeni sipariş ettim adet bitiminde başlıcaktım çakşır suyuna o zaman geldiği gibi başlayayım çook sağol tekrardan:KK200: Amin inşallah hepimize nasip eder Allah sağlıklı şekilde bir bebiş:anne: Manevi olarakta meryem suresi başlıyacağım ve burda paylaşmıştım zem zem suyuna meryem suresinin belirli ayetlerini bide yasin suresinin 2 ayeti yazıp koyup içiyomuşsun. Onuda yapıcam dediğin gibi hangisi vesile olur bilinmez. Allah mücadele edeni sever:KK49:

Ne demek canım 😘😘 inşallah vesile olur
Adet bitiminden 1 gün önce içmeye başlayın eşinle beraber 🤗

Gerçekten Allah mücadele edeni sever gayretimizi çabamızu görmek istiyor Rabbimiz

Bak benim bu ay düzenli olarak yaptıklarım belki görmüşsündür
Bir günlük gibi kullandım diyebilirim
Her gün düzenli olsun diye yazdım 😊

Ne demek canım 😘😘 inşallah vesile olur
Adet bitiminden 1 gün önce içmeye başlayın eşinle beraber 🤗

Gerçekten Allah mücadele edeni sever gayretimizi çabamızu görmek istiyor Rabbimiz

Bak benim bu ay düzenli olarak yaptıklarım belki görmüşsündür
Bir günlük gibi kullandım diyebilirim
Her gün düzenli olsun diye yazdım 😊

Çok sağol canım dediğin gibi biz çaba gösterelim Allah nihayetinde nasip ederse verir🥰 Allah seninde bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah😇

Kızlar yarın bat günüm. İnşallah regl olmam genelde hep gecikmeli olurum ama 1 hafta önceden hissederim ağrılardan. Henüz öyle bi ağrım yok ama bugün değişik şeyler oldu. akşama doğru çok açık kahverengimsi bi akıntım oldu. Afedersiniz peçeteyi silince gördüm. Şimdide devam ediyor peçeteye sildikçe ve minik bir kan pıhtısı gibi bir şey gördüm. Anlam veremedim ilk kez adet öncesi böyle oldu 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

Kızlar yarın bat günüm. İnşallah regl olmam genelde hep gecikmeli olurum ama 1 hafta önceden hissederim ağrılardan. Henüz öyle bi ağrım yok ama bugün değişik şeyler oldu. akşama doğru çok açık kahverengimsi bi akıntım oldu. Afedersiniz peçeteyi silince gördüm. Şimdide devam ediyor peçeteye sildikçe ve minik bir kan pıhtısı gibi bir şey gördüm. Anlam veremedim ilk kez adet öncesi böyle oldu 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
İnşallah yerleşme kanamasıdır. İlk denemeniz mi

yerleşme kanaması olabilir ayy inşallah öyledir :dua: Devam ediyor mu peki kahverengiler? Test yapsanaa çıkar belki

Son düzenleme:
@ semiramis1990 semiramis1990 @ Ballikko Ballikko @ S Srks @Mucizem33 @ Gereksiz06 Gereksiz06 @ tnurta tnurta @ M Mdmd @yelizzzzzzzzzz
Arkadaşlarr bat tarihlerinizi yazın diğer sayfalardan özendim bizde takip tablosu yapalımm yazalım bat tarihlerimizi. Eğer gebelik olmazsak tekrar yazalım bat tarihlerinii:KK49: Katılmak isteyenler yazsın bekliyorumm:KK200: Benim bat: 31 Temmuz İlk kendimi ekledim tabloya hehe
Benimki çok düzenli değil ama yumurtlamadan 14 gün sonrasi 9 temmuza geliyor. Çoğu zaman gecikir. Zaten dün test yaptım yine dayanamadim yumurtlamanın 10. Günüydü ve negatif çıktı bu aydan beklentim kalmadı pek

Canlarımm bende dün adet oldum. Bugun 2.günüm ayrıca çörekotu bal kürünede başladım. bat tarihim inşallah gelmez ama 5 ağustos 🤲🤲

X