Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bence var canım hayırlı olsun daha 4 gün var diye silik çıkmış

Canım inşallah fayda görürsün ben hiç kür yapmıcam çakşır bana yaramadı ara kanama oldu ya bende korktum belkide olcağı varsada olmadı bilemiyorum. İnşallah sana iyi gelir kürün
ayy çokta kötüymüş tadı midem bulandıoldum olası şu tarçını sevemedim bana göre değil galiba bu kür

Kızlar fikrinize ihtiyacım var. 19 temmuz yumurtlama 21 temmuz çatlama oldu. Yumurtlama üzerinden 14 gün geçti. Bat 7ağustos görünüyor. Sizce sabah test yapmalı mıyım yoksa adeti beklemeli miyim?

Kızlar fikrinize ihtiyacım var. 19 temmuz yumurtlama 21 temmuz çatlama oldu. Yumurtlama üzerinden 14 gün geçti. Bat 7ağustos görünüyor. Sizce sabah test yapmalı mıyım yoksa adeti beklemeli miyim?
Yumurtlamadan 14 gun gectikten sonra varsa cikiyor canim hatta 12 gun sonra bile cikiyor tabi her insanda ayni bilemiyorum bende cikiyor yanlis yonlendirmis olmayim seni

Yumurtlamadan 14 gun gectikten sonra varsa cikiyor canim hatta 12 gun sonra bile cikiyor tabi her insanda ayni bilemiyorum bende cikiyor yanlis yonlendirmis olmayim seni
Ya normalde yumurtlamadan 14 gün sonra regl olur deniyor ama benim 19 gün sonra regl günüm.
Dediğiniz gibi yumurtlanadan 14 gün sonra test yapılır diyorlar ama benim durumum için de geçerli mi acaba.O yüzden tereddüt ettim.

Önemli olan yumurtlamadan 14 gün geçmesi yani yapabilirsiniz ama bence acele etmeyin negatif görüp üzülmeyin. Silik bile çıksa acaba diceksiniz en iyisi bekleyin adet günü yaparsınız

Merhaba arkadaşım ben ilk çocuğumda 7. Haftada duymuştum ama bu kişiden kişiye değişiyor 6. Haftada duyanda var 8. Haftadan sonra duyan da

Bugunle birlikte 10gun oldu canim
Kanda çıkar canım 10 gün sonra ama asagıda test yapmışsın evet 10 dk sonrasını dikkate alma bu şekilde ben de çok yanıldım kuruma çizgisinden dolayı ama 10 öncesinde hemen çıktıysa evet hamişlik var görünüyor 2.cizgi üstelik 4 gün varmış ona rağmen çıkmış testleri tekrarla her gün kanda da onaylanırsa tamamdır

Ben 14.gün yaptım negatif çıktı 3 gün içinde adet oldum varsa çıkar canım adet günüm benim de daha geç bir tarih gösteriyordu ama dediğim gibi varsa çıkar umut edip stres yapıyoruz sonra adet gelecekse de gelmiyor gecikiyor insallah vardır testinizi atarsanız yorumlarız

Yarın sabahki ruh halime göre karar vereceğim artık

Tamamďi canim yarin sabahtan tekrarlicam bakalim hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…