Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tarçını az koy o zaman canım yada hiç koyma bence en önemlisi orda çörekotu tarçın bence istek arttırsın diye ama bilemem tabii zorla biraz kendini😂
Kuşum sende adet olmuşsun :KK43: Benim hala ne gelen var ne giden 10 gün gecikme 🙁 Perşembe günü ultrasonla baktı doktor adet söktürücü yazdı ama kullanmadım cesaret edemedim :KK43:

Arkadaşlar bugün telefondaki regl takvimine göre adet olmam lazım aslında çok da düzenli değildir adetim her zaman ama bu sabah test yaptım iki gündür kasık ağrım çok olduğu için maalesef negatif silik çizgi bile yok adet olmazsam bikaç güne yine yapıcam bakalım nasipte varsa olur

Eklentiler

• 20200803_133420.jpg
    20200803_133420.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar hamilelik şüphem olduğu için ilcıma ara verdim ama hergün atmam gerekiyor normalde. Bugün şüphelendiğim ilişkinin 6.günü kanda ufak da olsa bir belirtti olmaz mı ki acaba canlar ya. Var mı erken öğrenen gebeliğin. Lütfen yardım 🙏

Kizlar sabah test yaptim silik cikti sonra 12de baska bir markayla yaptim ilk 5dk yine silik cikti bilemedim reglime 3gun var bekliyim artik yapmiyim dimi test kasik agrimda batma falan offf 😔
Benimde oyle oldu adetime 3 gun kala kasik agrim oldu test yaptim silik cikti suan git gide koyulasiyor yarinda yap bakalim koyulasicak mi

X