Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi bu arkdasımızda kullanmıstı geçen ay hem esi hem kendisi suan hamile cok sükür 1.5 yıl sonra ❤ Örneği oldugu için bizde kullanalımm diyoruz. Sanırm yumrtlama gününe kadar icip bırakmıs 🥰🥰
Dogrudur faydali olduğunu ben de cok yerde okudum ama o sayfada öyle bi paylaşımını da görmüştüm bayanın, kendisi eczaci ve binlerce kişi ona sayfasindan ulaşıp tecrübelerini anlattığı için güveniyorum açıkçası. Bi canlı yayınında söylemişti şimdi baktım bulamadım paylaşım. Suyla açarak kullanmak lazım o bitkiyi

Dogrudur faydali olduğunu ben de cok yerde okudum ama o sayfada öyle bi paylaşımını da görmüştüm bayanın, kendisi eczaci ve binlerce kişi ona sayfasindan ulaşıp tecrübelerini anlattığı için güveniyorum açıkçası. Bi canlı yayınında söylemişti şimdi baktım bulamadım paylaşım. Suyla açarak kullanmak lazım o bitkiyi
Bi cay bardagına Yarıya kdar onun suyunu yarıya kadarda normal su koyup iciliyomus sanırm canm

Kızlaaaar ben şimmdiii internetten aldım çakşır suyunu kullanım şekli hakkında pek bişey bulamadım ama.. Diğer kürler gibi adet bitiminde başlayıp 14 gün içicem. Nasıl kullanıldığı hakkında bilgisi olan varsa yazabilir mii:cool: Özellikle bu yolla hamile kalan Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi arkadaşımız bizi aydınlatırsan çok seviniriz. Buradaki arkadaşlarda denemek istiyor :KK51:

Kızlar adetime 5 gün kaldı sizce test yapsam çıkar mı bugün test alıp yapmak istiyorum
Erken gebelik testiyle bakabilirsin canım ben geçen ay ki hamileliğimde adete 5 gün kala erken gebelik testiyle öğrenmiştim tabi ben erken yumurtlamıştım eğer geç yumurtladıysan veyageç döllenme olduysa çıkmayabilir

Kızlar bu arada ben erken regl oldum bugün 2. günüm. 3 gün geri geldi sanırım mevsim değişikliğinden:duduk: Ay iyi oldu aslında adetimin 3. günü doktora gitmiş olucam hormon testide yapar hem için üzülmüştüm denk gelmedi diye Allah yardım etti:dua: Bebiş yapmaya da daha yakınımm çok heyecanlıyımm:KK76:
Vücudun hamileliğe alıştığı içinde erken olmuş olabilirsin önümüzdeki ay senden güzel haberleri bekliyoruz 🥰

Erken gebelik testiyle bakabilirsin canım ben geçen ay ki hamileliğimde adete 5 gün kala erken gebelik testiyle öğrenmiştim tabi ben erken yumurtlamıştım eğer geç yumurtladıysan veyageç döllenme olduysa çıkmayabilir
Tamam canım teşekkür ederim bende erken gebelik testi aldırayım o zaman

X