Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Lütfen üzme kendini. Daha çok stres olucaksın hormonların etkilenecek.. ne kadardır deniyorsunuz canım
9ay bitecek 10ay olacak deneyeli canım😔 çatlatma iğnesi klomen femera herşey denedik bu ay kullanmadım ilk defa hap falan sadece folic asit içtim😔 acaba günlerimi değerlendirsem mi yeni mi çatlayacak ki

Kizlar yorumlar mısınız üsteki 2 tane olan gebelik testi altaki 3 tane avulasyon testi en altakini az önce yaptım ortadakini öğlen en uste olanı dün yaptım şimdi ben yumurtluyormuym bu pik oldu demekmi yada yakınmı pik zamanı bilen cvp verebilirmi. Eki Görüntüle 2669443
Gebelik testinde 2. Sinde silik çizgi gördüm bende canım hadi inşallah vardır yaa😍

9ay bitecek 10ay olacak deneyeli canım😔 çatlatma iğnesi klomen femera herşey denedik bu ay kullanmadım ilk defa hap falan sadece folic asit içtim😔 acaba günlerimi değerlendirsem mi yeni mi çatlayacak ki
Anladım inşallah tez zamanda kavuşursun bebeğine🌸❤️Bazen 2 kere yumurtlama olabiliyor canım değerlendir istersen☺️

Kızlar günaydın bugün basım ağrıyo her âdet öncesi olur bu bende ilaç kullanma ihtimalim var bu yüzden gebelik testi yaptım bugün ne olur ne olmaz diye tirt çıkmadı bişey. Beklenen adet bugündü

kızlar moralim çok bozuk bugün :KK43:
sabah test yaptım negatif herhalde bu ay bişey olmadı olsa erken testte çıkardı diye düşünüyorum

kızlar moralim çok bozuk bugün :KK43:
sabah test yaptım negatif herhalde bu ay bişey olmadı olsa erken testte çıkardı diye düşünüyorum
Canım hayırlısı olsun ne kadar üzülme desem de insanın içi burkuluyor.. Adet olmadın gerçi bekle bakalım ya..İnşallah tez zamanda hamile kalırız :KK200: Evlat yokluğuyla imtihan etmesin bizi Allah:dua:

X