Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba, bugün adetimin 21.günü. doktorum 23.gün progestron baktırmamı söylemişti ama mağlum bayram tatili diye 2gün önceden baktırdım. Ve sonuç 0.53 çıktı. Çatlamamış oluyo bu durumda. Acaba geç mi yumurtlycm? Adet döndüm 33-34-35günde bi oluyor. Erken mi baktırdım sizce yükselir mi bu değer? Birde 3gündür beyaz akıntım var ben hiç anlamadım ya yardımcı olur musunuz lütfen

Ben yaptırdım canım kan testğm 1,2 negatif ama bu değerden yükselenlerde oluyormuş bakalım ama ümidim yok pek..
Bide ben son 2 yapılan test sonuçlarıma baktım hiç 1 üzeri yoktu biri 0.34 biri 0.45 bu test sonucum ona nazaran biraz daha yüksek çıktı belli olmaz belki bi sürpriz yapar Allah’tan ümid kesilmez 😍🤲

Ben bu arada yine kesildim yürüyüş ve hareket halindeyken yorulduğumda biraz geliyor sonra tık duruyor buda beni şüpheye düşürüyor yarın inş bi test yapacağım olsa çıkar herhalde eğer geç döllenmeyse 19 temmuzda son birliktelik 10 gün geçmiş olacak varsa çıkar değilmi kızlar 😉

Ben bu arada yine kesildim yürüyüş ve hareket halindeyken yorulduğumda biraz geliyor sonra tık duruyor buda beni şüpheye düşürüyor yarın inş bi test yapacağım olsa çıkar herhalde eğer geç döllenmeyse 19 temmuzda son birliktelik 10 gün geçmiş olacak varsa çıkar değilmi kızlar 😉
kişiden kişiye göre değişiyo mu yoksa döllenmeye göre mi daha çözemedim canım.
kuzenim 10. günde öğrenmişti ben bugün 10.gün diye yaptım bişey çıkmadı.
bir de bugün bir kaç video izledim genelde 12.günde öğrenmişler

Çıkmayada bilir canım bilemiyorum ki🤷🏼‍♀️ Belki silik çıkar ayy çok heyecanlı🌸

X