Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum sağliklı hayırlı evlat olsun burc nedir ki 😂😂
tabi canım orası öyle sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat olsun gerisi önemli değil.
kız mı olsa acaba diye ve ikizler burcu olmasın diye düşünüyodum ama 2 aydır bi sonuç olmayınca herhalde bunlara bakmıcam gibi geliyo

salak gibi dün sipariş verdim erken test aldım tabi kargolar yarım gün olduğu için yetişmedi :olamaz:
testler gelene kadar öğrencem hamile olup olmadığımı zaten:skandal::KK70::KK70:

Gebelikte alttakini silik gördüm canım.

Ovulasyon da yumurtlama olmuş sanirim. Koyulasip tekrar siliklesmesi yumurtlamanin gerceklesmis oldugunu söylüyor yanilmiyorsm. Koyu günler önemli günler 😅 haftasonuna bir şey kalmadı, değerlendirin iyne de 🤭
Tşk ederim canım yorumun için ne yazikki eşim yok burda bayram sonu gelcek şehir dışında malesef değerlendiremedik 😔

Kızlar birşey sorucam ben normalde 24-25 günde bir adet oluyordum geçen ay 21 gün sonra adet olmuştum bu ay gene 24 gün de olucam dimi normalim o çünkü.. Eğer 21 olursa gecikmiş oluyorum bu ay kafam karıştı:işsiz:
Ama yumurtlaman da etkili mesela erken yumurtlama olduysan en geç 18.gğnde gelmesi gerek benim bu ay ilk defa yumurtlamanın 17.güne sarktı adetin 28.günü adet olmuş oldum geç yumurtladıysan adet biraz daha gecikebilir

ManyakPrenses ManyakPrenses oldu mu olmadı mi stresinden adetin gec yada erken gelmesi o kadar normal ki hayatımda ilk defa erken geldi benim geçen ay yani denedigimiz ilk ay 😊
Benim yumurtlama testi dün de t c den koyuydu bugun de ayni şekilde koyu, ilk kez 2 gün sürüyor bakalım eğer yarın da böyle koyu olursa hamilelik mi acaba diye heyecanlanmaya baslicam çünkü ovulasyon testinin sürekli üst üste ayni koyulukta olmasi yumurtlamadan cok hamilelik belirtisi de sayılabiliyormus 😊

X