Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba, bugün adetimin 21.günü. doktorum 23.gün progestron baktırmamı söylemişti ama mağlum bayram tatili diye 2gün önceden baktırdım. Ve sonuç 0.53 çıktı. Çatlamamış oluyo bu durumda. Acaba geç mi yumurtlycm? Adet döndüm 33-34-35günde bi oluyor. Erken mi baktırdım sizce yükselir mi bu değer? Birde 3gündür beyaz akıntım var ben hiç anlamadım ya yardımcı olur musunuz lütfen
Bazen geç döllenme olabiliyor belki öyledir adet günü eğer olmazsanız idrar testi yapın bi kaç gün daha gecikirseniz kan yaptırın derim. Bu forumda geç döllenme yaşayan o kadar çok kişi var ki bende inanamadım okudukça..

Kizlar yorumlar mısınız üsteki 2 tane olan gebelik testi altaki 3 tane avulasyon testi en altakini az önce yaptım ortadakini öğlen en uste olanı dün yaptım şimdi ben yumurtluyormuym bu pik oldu demekmi yada yakınmı pik zamanı bilen cvp verebilirmi.
IMG_20200729_215450.jpg

Kizlar yorumlar mısınız üsteki 2 tane olan gebelik testi altaki 3 tane avulasyon testi en altakini az önce yaptım ortadakini öğlen en uste olanı dün yaptım şimdi ben yumurtluyormuym bu pik oldu demekmi yada yakınmı pik zamanı bilen cvp verebilirmi. Eki Görüntüle 2669443
Canım gebelik testinde 2. Olanda T çizgisi silikmi çıkmış benmi yanlış görüyorum acaba 🤔

Kizlar yorumlar mısınız üsteki 2 tane olan gebelik testi altaki 3 tane avulasyon testi en altakini az önce yaptım ortadakini öğlen en uste olanı dün yaptım şimdi ben yumurtluyormuym bu pik oldu demekmi yada yakınmı pik zamanı bilen cvp verebilirmi. Eki Görüntüle 2669443
Ovulasyondada ortadaki pik duruyor canım

X