Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar ben biraz kilo aldım hepside göbek bölgemde şu anda 7aylık gibi görünüyo göbeğim.acaba etkiler mi hamileliği?
testleri negatif gördükçe artık bunu düşünmeye başladım

kızlar ben biraz kilo aldım hepside göbek bölgemde şu anda 7aylık gibi görünüyo göbeğim.acaba etkiler mi hamileliği?
testleri negatif gördükçe artık bunu düşünmeye başladım
Adetleriniz düzenliyse çok etkilemez diye düşünüyorum. Mesela benm kuzenim 3-4 kg verince düzenli adet oluyor, alsa düzeni bozuluyor, böyle durumlarda engel olabilir hamilelige tabi

Canım en sondaki en son yaptığın ise yumurtlama var eğer eşinde sorun yoksa 3 4 gün üst üste değerlendirin ayaklar havaya bel altına yastık birliktelik öncesi ve sonrası en az 30 dk bekle duş alma çişini tut biraz sonrasında yaparsın zaten
Yorumun için teşekkür ederim eşimde sorun yok .tavsiyelerini dikkate alıcam canım

Çok şükür benim de bugun pik oldu. Adetin 23. Günü yumurtladım. Değerlendircez inşallah bayrama kadar :KK48:
hadi hayırlısı canım :)
Adetleriniz düzenliyse çok etkilemez diye düşünüyorum. Mesela benm kuzenim 3-4 kg verince düzenli adet oluyor, alsa düzeni bozuluyor, böyle durumlarda engel olabilir hamilelige tabi
düzenli canım bir iki gün oynayabiliyo bazen o kadar

X