Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet canım erken gebelik testi. Kan verdim2 kere. 45-138 çıktı.Üçüncüye verene kadar merakımdan ovu testi yapıyorum 😂
Bende yarın inş kan vereceğim inş benimde değerlerim böyle çıkar ya dua beklerim canım 🤲🤲 bu testler insanın moralini bozuyor daha ne zaman çift çizgi çıkacak acaba yap yap çıkmak bilmiyor hepsi çöp biride sevindirmiyor😔

Kızlar günaydın. Ben hep ovulasyonda belli ediyor mu diye merak ediyordum. Bu ara kan aldırma sürecinde olduğum için gidene kadar kaygım zirve. Bende evde çok var diye yapıyorum. Size de fikir olsun diye paylaşmak istedim. Sırayla Çarşamba, perşembe, cuma ve pazar sonuçlarımı atıyorum. Adet günüm bugündü normalde pazar yani. Sadece ilk resimde gebelik testi var yanındaEki Görüntüle 2667827 Eki Görüntüle 2667828 Eki Görüntüle 2667829 Eki Görüntüle 2667830
Ne güzel çıkmış canım testlerde😍
Maalesef benimde bugün bat günüm ve testim negatif 😢
Üzüldüm canim ya hayırlısı diyelim ne diyelim vardır bişey

Sağda çikolata solda dermoid kist doktorum da çocuk önerdi sezeryanli olduğum için operasyon sırasında dermoidi de alalim dedi bakalım hayırlısı inşallah canım önceki gebeliklerimde ilk ayda hamile kalmıştım bunda biraz tedirginim açıkçası
Sorun olacağını sanmıyorum canım inşallah sıkıntısız atlatırsın

Bende yarın inş kan vereceğim inş benimde değerlerim böyle çıkar ya dua beklerim canım 🤲🤲 bu testler insanın moralini bozuyor daha ne zaman çift çizgi çıkacak acaba yap yap çıkmak bilmiyor hepsi çöp biride sevindirmiyor😔
Kaç gün arayla kan verdin canım 🤔

hayırlısıyla inşallah güzel bir değer görürsün.
2 gün arayla çarşamba cuma verdim bir dahakini yarın vereceğim inşallah.
senin evde yaptığın test silik mi çıktı

Ya pinkye çok üzüldüm 🙁 Rabbim kimsenin gebeliğini böyle sonuclandirmasin değer düşüktü yeni öğrenmişti 8lik çıkan bir kan değeri için kürtaj nasıl yapılıyor :KK43: Bilmediğim için anlamlandıramıyorum kaç haftalık oluyor 8 çıkınca 🙁
Çok yeni gebelik olur benim değerim 980 di hala kese yoktu değerlerde tutarsızlık var gibi ama bende çok üzüldüm kendisine

hayırlısıyla inşallah güzel bir değer görürsün.
2 gün arayla çarşamba cuma verdim bir dahakini yarın vereceğim inşallah.
senin evde yaptığın test silik mi çıktı

Evet canım ama erken gebelik testi değil bendeki bugüne kadar yaptım ama sonuç hep negatif silik sadece çatlatma iğnesi sonrası 8. Günde çıkmıştı oda iğnenin etkisiydi sanırım nasip canım bakalım ne olacak bugün adet günüm ama hiç belirti yok lekelenme yok olmayacağım gibi 🤷‍♀️

Canım adet olana kadar umud vardır hiç bozma moralini yüksek tut
Testten bi 7 dk sonra baktigimda cok cok silik bi cizgi vrdi ama emin olamiyorum kendimi umitlendirmekte istemiyorum simdiden.
2gundurde midem bi hos ama üşüttüm mü bilmiyorum herseyi de hakilelige yormak isyemiyorum sonradan uzulmeyeyim

Haftasonu çok yoğundum hiç bakamadim mesajlara kızlar.

Pinky93 Pinky93 kuzum geçmiş olsun cok üzüldüm :KK43: çok üzme kendini, bunu ilk yaşayan sen değilsin, herkesin başına gelebilir ve geliyor.

Testten bi 7 dk sonra baktigimda cok cok silik bi cizgi vrdi ama emin olamiyorum kendimi umitlendirmekte istemiyorum simdiden.
2gundurde midem bi hos ama üşüttüm mü bilmiyorum herseyi de hakilelige yormak isyemiyorum sonradan uzulmeyeyim
Testini görebilirim yım buraya atma imkanın varmı

X