Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok çok silik sanki degilmi çok yakınlaştırıp baktım ben yinede gün gün yap canım testi tekrarla
Evet canım çok çok silik.. artık pazartesi yapıcam bidaha normal gebelik testlerinden ya yinede umudum yok ya ne bileyim bide rüyama girdi çift çizgi oluyodu ve 2 günlük hamileymişim falan öyle bi rüya hayır olsun inşallah🤷🏼‍♀️

Erken bence canım benim 5 gün önce çıkmamıştı iki gün önce şu çıktı silik çizgiyi görmüştüm ama kaybettim 😔
Bende kaybettiğim gebeliğimi adetim bir gün gecikince yapmıştım çıktı. Halbuki benim adetler hep gecikirdi o zaman 3/5 gün.. Onu da bir ihtlamalle yaptım gebeliği görünce şok olmuştum. Ama nasip olmadı sağlıksız gebelikmiş. Kalbi durdu.

Evet canım çok çok silik.. artık pazartesi yapıcam bidaha normal gebelik testlerinden ya yinede umudum yok ya ne bileyim bide rüyama girdi çift çizgi oluyodu ve 2 günlük hamileymişim falan öyle bi rüya hayır olsun inşallah🤷🏼‍♀️
Benim Bat'a da var 5 gün normal gebelik testi yaptım tırt bişey çıkmadı. Çok ümitlenme ama erken gebelik testinde 5 gün kala çıkıyormuş hayali çizgi sende de olabilr bekle baklaım

X