Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen aynen :KK70:

Ben 2 hastaneye sordun biri 50tl dedi biri 90tl

Erken canım onlar günunde yada en fazla 2gun oncesinde cikartiyo

Ben göremedim🙈 ama insallah vardir canim hayirlisiyla sana tutunur bebisin.

Kızlar ya ben kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum acaba erken diye mi yoksa bu ay tırt mı olcak🤨
Bende hissetmiyorum hiç kuzum ya zaten ben bile zor görüyorum çizgiyi bakalım nolucak. Sanki sen hamileymişsin gibi bi his var içimde inşallah doğrudur🌸😍

Gerçekten inanamıyorum ya doktora gidiyorum şimdi
Ya canım ağzın bal yesin 😘 hadi insallah hayirlisiyla oyledir.bende dayananadim erken test aldim sabah yapcam🙈
Bende hissetmiyorum hiç kuzum ya zaten ben bile zor görüyorum çizgiyi bakalım nolucak. Sanki sen hamileymişsin gibi bi his var içimde inşallah doğrudur🌸😍
Yaaa cok sevindim canım hadi hayirli olsun insallh katlanarak artar degerin

İnsallah canım senin erken test miydi yaptigin normal kasetlerden mi

Benimde 26gunde bir ama yumurtlamadan sonra 7.gun olcak yarin yada 8😕
Erken gebelik canım. Vardı testim normal kaset testlerden ama dedim lekelenmem vardı ya gittim progestan aldım ya siz yapmayın da ben korktum rahmi kalınlaştıran bir hormon. Kullanıyorum şimdi. Bide benim hemşire arkadaşım var tabii dr a sordu kullanabilir demiş. Öyle kafama göre başlamadım yani🤷🏼‍♀️

Kızlar ben gebelik testi yaptm 2 gün önce cok silik cıktı. Kostum kan verdim 5,47 cıktı adetime 5 gün var

Hamile misin kız bat a ne kadr kala böyle cıktı
Oha sende hamilesin patır patır geliyor haberler çok sevindim canım benim en çok bekleyenlerden birisin topiğimiz rekor kıracak bu ay❤️ Hayırlı olsun canım inşallah güzelce artar değerlerin keseyide görürsün hemen😍

Günaydın kızlar sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptim bata 4 gün var test ya bozuktu yada benmi yapamadım ikinci çizgi beyaz oldu daha önce böyle bisey yaşayan oldumu aranızda
Canım ikinci çizgi beyazsa koruma çizgisi o yani beyaz yerine pembe olması lazım gebelik ilerledikçe kırmızı oluyo hatta ilerleyen günlerde tekrardan yap istersen

X