Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hasta hakları diye birşey var. İstemiyorsa seni zorla alttan muayene edemez. Ayrıca bu doktoralra bazen gerçekten şiddeti hak ediyorlar. Eminim bir doktorun asistanıdır o kişi. Bende şait oldum buna hatta kendi doktoru odasına geldiğidne asistanlarınız hiç size benzemiyor geleni gideni azarıyolar dedim. Zaten insanların canı burnunda kimse ketiften hastanelere gitmiyor. Bu işi sevmeyen, hasta psikolojisinden anlmaayn yapmasın kardeşim bu işi. Bu nedri ya doktor diye, insanlar ona muhtaç diye kimseye bağıramazlar. Çok kızıyorum gerçketen bu tavırlı doktorlara. Ben bu cümleyi kurmayı sevmiyorum ama bizim verdiğimiz vergilerle sen maaş allıyorsun kendine gel bi yaaaa şuan çok kızdım inanın sanki benşm başıma gelmiş gibi
yok ablacım doktorun ta kendisi ilik bana bagrdı ben cıktim acilden bi bayan geldi yeni hamile oldunu görenmis bi koturol edermisiniz diye kadına bi bayrıyo ac altan muhane ediyim ozn diye neyse o cikti ben girdim doktor hanım dedim acil degilse cık diye bagrdi bende hayırdır ya onada banda bagrıyosunuz siz bize bagrmasiniz ne hakla bagriyosunuz cocunuz yok dedim

Kızlar ben böbetçi eczaneye gittim lekelemmem olduğu için ve progestan hapı aldım kanamayı durdurmak için ve varsa tutunsun diye. Dr gidemedim çünkü. Ama eczacı önce erken gebelik testi yap dedi zaten aldım. Ben yinede içtim bi tane ilaç. Dr gitsemde verecekti zaten lekelenmem var diye napayım önlem aldım işte kendimce🤷🏼‍♀️

X