Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar günaydın, NAsılsınız?

Benim BAT 30 Temmuz. Bugün şeytan dürtü hadi yap bir gebelik testi dedi. Yaptım sabah ama tırt bişey çıkmadı kos kocaman tek çizgi.... Erken gebelik yoktu elimde normal gebelik testi yaptım. Çıkar mı sizce normalde.? Yoksa daha çok mu erken.

Benim BAT 30 Temmuz. Bugün şeytan dürtü hadi yap bir gebelik testi dedi. Yaptım sabah ama tırt bişey çıkmadı kos kocaman tek çizgi.... Erken gebelik yoktu elimde normal gebelik testi yaptım. Çıkar mı sizce normalde.? Yoksa daha çok mu erken.
Çok erken normal gebelik testi icin canım biraz daha beklemelisin

Günaydın kızlar sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptim bata 4 gün var test ya bozuktu yada benmi yapamadım ikinci çizgi beyaz oldu daha önce böyle bisey yaşayan oldumu aranızda

Erken bence canım benim 5 gün önce çıkmamıştı iki gün önce şu çıktı silik çizgiyi görmüştüm ama kaybettim 😔

Kızlar ben üşüttüm galiba yada enfeksiyon kaptım sarı akıntı geldi dün ve iki gündür akşam yemeğinden sonra çatlayacak gibi midem şişiyor ve ağrıyor gaz da çabası🤷‍♀️

Bence bekle son 3 gün kala başla yapmaya canım

Kızlar bu sabah yaptım erken gebelik testi ama akşamına bişeyler içtim idarım çok açıktı çünkü 6 gün kaldı bat a. Ben görüyorum çok silik pembe ama siz göremeyebilirsiniz buraya yüklerken bozuluyo biraz görüntü😬

Eklentiler

• 7FE80ECC-6A86-4918-A213-AD5805BAAF66.jpeg
    7FE80ECC-6A86-4918-A213-AD5805BAAF66.jpeg
    63,3 KB · Görüntüleme: 54
X