Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Burda gözüküyor mu peki kızlar
B6A321AF-FB71-4697-93C1-2D41DF299C74.jpeg

Eklentiler

• 62F60A5D-344D-422E-A448-DBA16AF34B5E.jpeg
    62F60A5D-344D-422E-A448-DBA16AF34B5E.jpeg
    17,9 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:
Canım ordakiyle
Burda gözüküyor mu peki kızlar
Canım benim seni üzmek istemem ama erken bence daha test için ben çizgi gördüm ama beyaz çizgi var pembe olması lazım o çizginin tabi bilemem ben buradan değerlendirdim yakından birebir sen görüyorsun istersen sabah tekrarla ilk idrarinla belki o zaman netleşir 🙏

Canım ordakiyle
Canım benim seni üzmek istemem ama erken bence daha test için ben çizgi gördüm ama beyaz çizgi var pembe olması lazım o çizginin tabi bilemem ben buradan değerlendirdim yakından birebir sen görüyorsun istersen sabah tekrarla ilk idrarinla belki o zaman netleşir 🙏
Tamam canım öyle yapayım sağol yorumun için gerçekçi olun zaten diğer türlü daha çok üzülmektense🌸

Ya bu 2 saat sonra pembe 2. Çizgi niye çıkıyo ki
Aksam bir sayfa okudum kadin bat gunu surelab yapmis hayali cizgi cikmis kan vermis 470 falan cikmis degeri o yuzden bu test erken tespik etmez benim umudum yok bugun 26 gumum benim varmi yokmu bilmiyorum ama teste kalirsa yok gebelik

8 tane testim kaldı ama 2 günlük misafirlerim var yatılı onlar varken yapamam ki test ya
Sende bende o heyecen varsa kasla goz arasi yine yapar ama bence iki gun daha yapma cok erken 12 gunden once cikmaz varsada zaten benim gibi 8 gun basladin test yapmaya :olamaz: :KK70: bu test de erken cikarmaz hamile kalirsam test edecem bu testi birgun

X