Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bildiğin adet kanamasi ya erken gebelik testi 2 kez pozitif çıkmıştı dun kasik agrim vardi ama testleri düşündüğümden adeti hic beklemiyordum canim... nasip değilmiş bu ay
Hayırlısı canım üzülme dicem ama insan üzülür tabi testler pozitif gösterip adet olmak.. belkide kimyasal atlattın canım olabilir yani.. İnşallah sağlıklı gebeliğin olur önümüzdeki ay inşallah kalırsın hamile canım

Aminn hayırlısı olsun kuzum burada güzel haberler almak mutlu ediyor insanı insallah rabbim isteyen herkese nasip etsin❤

Canım yinede çok umudum yok ya bilmiyorum çok ümitlenmek istemiyorum hayırlısı diyourm dua ediyorum hep varsa korusun Allah diye
Sen yakin zamanda muane oldunmu canim kistte ara lekelenmeler yapar cunku ins gebeliktendirde yinede her ihtimali dusunmek gerekir miyomda yapar

Sen yakin zamanda muane oldunmu canim kistte ara lekelenmeler yapar cunku ins gebeliktendirde yinede her ihtimali dusunmek gerekir miyomda yapar
Oldum canım daha 3 hafta önce gittim dr a bebek çalışmalarına başlamadan.. yumurtaların iyi herşey normal dedi.. Kist falan yok yani çok şükür belkide çok erken adet olucam bu ay bilemiyorum

Evet canım ama hemen değil sonradan çıktı oda silik çizgi oda geçerli değil sanırım pazartesi gidip kan vermek en iyisi inş böyle olmayacak çünkü insanın morali bozuluyor

Oldum canım daha 3 hafta önce gittim dr a bebek çalışmalarına başlamadan.. yumurtaların iyi herşey normal dedi.. Kist falan yok yani çok şükür belkide çok erken adet olucam bu ay bilemiyorum
Yaz aylarinda dengelerde degisebiliyor kuzum pazartesi kan versen belli olur eger yerlesme ise

Benim tam 3 gündür sol kasığım fena ağrıyor dediğin gibi bıçak saplanır gibi ağrılar vuruyor geçiyor sonra Allahtan devam etmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…