Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sen yakin zamanda muane oldunmu canim kistte ara lekelenmeler yapar cunku ins gebeliktendirde yinede her ihtimali dusunmek gerekir miyomda yapar
Benim normalde ara lekelenmeler nerdeyse her ay oluyordu bu şikayetle gittim doktora ayrıca bebiş için tabi ama doktorum herşey normal kist falanda yok dedi ama neden lekelenmeler yaşadığımıda söyleyemedi Hemen progestan kullandırdı adet olduktan sonra 2. Günde hormon tahlilleri yaptırdım değerlerim olması gerektiği gibi güzel çıktı hemen adetimin 5. Günü klomene başladım 5 günlük bi kullanım sonrasında tekrar gittim yumurtam gelişmişmi diye baktı 2 gün sonra gel dedi gittiğimde çok güzel 1 yumurtan 19 ml gelişmiş dedi 14 gün önce ovitrelle iğnesi vurdu göbişimden ertesi gün 3 gün ardarda ilişki sonrasında gün aşırı ilişki önerdi...
Bugün tam 14 gün oldu adetime 3 gün kaldı ve 3 gündür yoğun sancım var sol kasığımda lekelenme henüz yaşamadım ama akıntım dün itibariyle başladı bakalım neler olacak heyecanla beklemedeyim inş hayırlı sonuçlar alırız hepimiz bugün cuma dua edelim birbirimize

Canım evet pazartesi belli olur artık kan testini bat gecikirse yaptırıcam veya idrarda pozitif çıkarsa.. Olabilir yani korunmayı ilk defa bıraktık sonuçta vücut alışık değil her şey olabilir
Evet olabilir canim rahim belki adepte olmaya calisiyor rahat birak kendini bari streste cok etken gecikmeye erken olmaya beyin sinyal yolluyor denge sasiyor malesef

ins canim rabbim kalbinden gecenin en hayirlisini versin cumle muhammet ummeti kullarina salikli saliha hatirli evlatlar nasip etsin tum isteyenlere aratmadan insAllah.ara lekelenmelerin yumurtlamadanda olabilir canim bazen yumurtlama esnasinda lekelenmeler gorulebiliyormus ben iki defa gordum ama sonradan olmadim rahmi hersey etkileyebiliyir mevsim hava degisimi tatil stres hersey olabildigi icin dr muanesinde hersey yolundaysa teferruatlara takilmamak gerekir

Canım inşallah bekletmeden sağlıklı hayırlı evlat verir Allah ve inş hamilesindir

Hasta hakları diye birşey var. İstemiyorsa seni zorla alttan muayene edemez. Ayrıca bu doktoralra bazen gerçekten şiddeti hak ediyorlar. Eminim bir doktorun asistanıdır o kişi. Bende şait oldum buna hatta kendi doktoru odasına geldiğidne asistanlarınız hiç size benzemiyor geleni gideni azarıyolar dedim. Zaten insanların canı burnunda kimse ketiften hastanelere gitmiyor. Bu işi sevmeyen, hasta psikolojisinden anlmaayn yapmasın kardeşim bu işi. Bu nedri ya doktor diye, insanlar ona muhtaç diye kimseye bağıramazlar. Çok kızıyorum gerçketen bu tavırlı doktorlara. Ben bu cümleyi kurmayı sevmiyorum ama bizim verdiğimiz vergilerle sen maaş allıyorsun kendine gel bi yaaaa şuan çok kızdım inanın sanki benşm başıma gelmiş gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…