Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ya çok geçmiş olsun terslik terslik üstüne gelmiş ki maalesef işini sevmeden yapan bir dr a denk gelmişsin
sorma abla ya eve geldim arbamizi parkı edicezdi bi bayanla tartistik arbınız oraya parık edmesiniz diyip bana hakretler eti ben çarşaf giyiyorum bana çarşıfıma demedini koymadı öcüsunuz pis çarşafliylar dedi polise sikayet etim esi geldi ozur diledi ben cekmiycektim sikayetimi esim ve annem allahtan bulsun dedi liler oyle cektim ve bu hastaneden gelidikten sora oldu

Kizlar adet oldum predictor daki silik 2 cizgi beni de kandırdı
Üzülme canım testlere ben hiç güvenmiyorum başıma geldi çünkü inanmam için birkactane testte pozitif görmem lazım anca o zaman inanırım bence Ağustos ayı uğurlu gelicek bu ay tutmatanlara kendini strese sokmaki diğer ay için vücudun toparlasin kendini

En iyisi kan testi bence canım idrar testleri yanıltıyor o kadar umud bağlıyor insan seviniyor hayal kuruyor eşine dostuna ailesine haber veriyor sonra büyük yıkım yaşıyor
Ben kalp atışını duymadan kimseye söylemeyı düşünmüyorum açıkcası herkes bebek heyecanına girer sonu kötü olursa daha çok üzülürüm hakkımızda hayırlısı ya nedense bu aydan da umudum yok

En güzelini yaparsın aslında üç ay eşin dışında kimse bilmemesi daha iyi.bende en umutsuz olduğum ay testte ikinci çizgi gördüm canım hiç umudum yoktu şok olmuştum

Canım miratec cidden çok hatalı sonuç veriyor.bu arada üzülme lütfen belli bidahaki ay gelicek bebeğin benimde ağustosa kaldı bu ay tam dokuz gün erken adet oldum düşün artık

Bu ay ilk denemeydi ama ağustos ayinda gecikmeyi bekleyeceğim boyle stres cok oluyor umarim hakkimizda hayırlısı olsun canım

Malesf boyle dengesiz bircok doktor var ve geneli bayan sanirim kocasiyla arasi kotu olan kadin doktorlar sinirini hastalardan cikariyor boyke doktorlar meslegi bırakmalı..!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…