Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızar size bisey sorcam bu gun doktora gitim kendi doktorum yokmus 1 ay izinliymiş bende diyer gotorlara cıktım iki doktorumda icapcıya cık yani acil kadın doktoruna dedi rica etmeye gitcem doktoru icerde hastam var deyip serti bi şekilde yuksek sesle bagırdı sesimi cıkarmadım cıktım acilden bi bayan geldi yeni hamile oldunu ogrenmiş bi kotora cık baksınlar demişler neyse bana bağırdı gibi o acilden gelen bayanda bağırdı hamile bi bayan altan konturol edilirmi ac vajinal dan bakcam diyr bardı kadına kadın istemedi korkutu cıktı sora ben girdim doktoru hanım der dermez bagrmaya başladı bende doktoru hanım niye barıyonuz derdimi anltmam bile fırsat vermedi bnaa bagrdı bende ona bagrdım tatistik esim geldi olay bucrk diye cekildim bagrdınm sinirden kolurdorda geri zekalı demisim ona sinirden ben onu sikayet etim bas hekime bende bi ceza alirmiyim beni azarlama hakı varmı bunun

38318011-9F9C-4664-AA0D-025D42261D19.jpeg
Kızlar predictor bozuk çıkınca bu testi yaptım böyle çıktı.

kızar size bisey sorcam bu gun doktora gitim kendi doktorum yokmus 1 ay izinliymiş bende diyer gotorlara cıktım iki doktorumda icapcıya cık yani acil kadın doktoruna dedi rica etmeye gitcem doktoru icerde hastam var deyip serti bi şekilde yuksek sesle bagırdı sesimi cıkarmadım cıktım acilden bi bayan geldi yeni hamile oldunu ogrenmiş bi kotora cık baksınlar demişler neyse bana bağırdı gibi o acilden gelen bayanda bağırdı hamile bi bayan altan konturol edilirmi ac vajinal dan bakcam diyr bardı kadına kadın istemedi korkutu cıktı sora ben girdim doktoru hanım der dermez bagrmaya başladı bende doktoru hanım niye barıyonuz derdimi anltmam bile fırsat vermedi bnaa bagrdı bende ona bagrdım tatistik esim geldi olay bucrk diye cekildim bagrdınm sinirden kolurdorda geri zekalı demisim ona sinirden ben onu sikayet etim bas hekime bende bi ceza alirmiyim beni azarlama hakı varmı bunun
Bişey olmaz canım ama tatsız olaylar yaşanmış dr çok kabaymış geçmiş olsun

Arkadaşlar merhaba ben de aranıza katılmak istedim 4 yaşında bi kızım var 31 yaşındayım ikinci bebeği düşünüyoruz biz de. kızımdan önce bi dış gebeliğim var sağ tüpüm tıkalı yaşadığım dış gebelikten dolayı mı tıkandı yoksa orası tıkalı olduğu için mi dış gebelik geçirdim doktorlar da bilemedi. Şimdi ikinciyi düşünüyorum ama yine sağ taraftan yumurtlar ım dış gebelik olur diye de korkmuyor değilim doktora gittim yumurta takibi yapılsın kontrollü ilerleyelim diye ama doktor bu ihtimali çok umursamadı korunma sen dış gebelik olursa da hemen müdahele ederiz gibi birşeyler söyledi. Benim durumumda olan arkadaşlarım varsa cevap yazabilir mi. Allah herkesin gönlündeki muradını versin hayırlısıyla hepimizi meleğimize kavuştursun :KK68:
Canım geçmiş olsun bu konu hakkında bir bilgim yok Allah şifa versin tez zamanda hamile kalırsın inşallah🙆🏼‍♀️🌸

Bişey olmaz canım ama tatsız olaylar yaşanmış dr çok kabaymış geçmiş olsun
ya bakması hanim efendi bakmam dese hic bosey yok abla cok agladım normelde dışarı sık cıkmıyorum esim kaza gecirdi iki kolu kırık onu koturole goturdum sadece rica etim bagirmasimi gerek kucuk cocumda var bide astim hastasi onuda kayin valdeme biraktim esimde ben bakiyorum

ya bakması hanim efendi bakmam dese hic bosey yok abla cok agladım normelde dışarı sık cıkmıyorum esim kaza gecirdi iki kolu kırık onu koturole goturdum sadece rica etim bagirmasimi gerek kucuk cocumda var bide astim hastasi onuda kayin valdeme biraktim esimde ben bakiyorum
Canım ya çok geçmiş olsun terslik terslik üstüne gelmiş ki maalesef işini sevmeden yapan bir dr a denk gelmişsin

X