Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya benim bebekten parça kalmıştı plesenta rahim duvarına fazla yapisikmis kürtajla gelmemis sonraki muayenede de ankmadilar onu. Sonra başka doktora gittim oda bişey var ama net olmak adına histereskopi yapicaz dedi polip den fakan şüphelendikler sonucda da plesenta çıktı işte ameliyatla temizlendi doktor 3 ay korunun dedi yara iyileşsin dedi. Öyle işte geçen ay basida tmm dedihersey güzel görünüyor dedi korunmayı bırakın dedi. Ama ben şimdi düşünüyorum kalsam hamile yine ayni sey olursa ya bende de pıhtılaşma varsa çok korktum

Kızlar predictor test yaptım bugün ama sonuç yok yani test bozuk tövbeler olsun o kadar para verdim ya =(

Olabilir tabiki belkide bana denk gelen test bozuktu bilemem hepsi hatalı sonuç verecek diye bişey yok sonuçta bazıları da çok memnun olduğunu söylüyor bu markadan
Olabilr kuzum sans denk gelebilr bozuk belki bana ilk tesaduf pozif geldi bilemeyiz

Evet canım olabilir ki büyük ihtimalle öyledir.İhmal etme aman.Hatta doktoruna söyle önlem amaçlı coraspirin hap başlatabilir aslında hiç demediler mi sana doktorun bu sefer iğne hap başlarız diye?
Yooo bana hiç drnmedi şundan bundan olabilir diye. Ssdece operasyonu yapan doktor blesenta rahîm duvarına çok yapışık şekilde oluşmuş gebelik dedi. Belki de ondan bebeği kaybettik çünkü bu şekilde gebelign devam etseydi ya erken doğum la kardilasirdn yada aşırı kanamadan doğumda hayatı tehlikeye girerdin dedi. . Hiç pıhtılaşma demdi bir oğlum var ve bu ilk düşüğüm belki de ondan ihtimal vermdi doktor

Arkadaşlar merhaba ben de aranıza katılmak istedim 4 yaşında bi kızım var 31 yaşındayım ikinci bebeği düşünüyoruz biz de. kızımdan önce bi dış gebeliğim var sağ tüpüm tıkalı yaşadığım dış gebelikten dolayı mı tıkandı yoksa orası tıkalı olduğu için mi dış gebelik geçirdim doktorlar da bilemedi. Şimdi ikinciyi düşünüyorum ama yine sağ taraftan yumurtlar ım dış gebelik olur diye de korkmuyor değilim doktora gittim yumurta takibi yapılsın kontrollü ilerleyelim diye ama doktor bu ihtimali çok umursamadı korunma sen dış gebelik olursa da hemen müdahele ederiz gibi birşeyler söyledi. Benim durumumda olan arkadaşlarım varsa cevap yazabilir mi. Allah herkesin gönlündeki muradını versin hayırlısıyla hepimizi meleğimize kavuştursun

Yok canim tıbbi genetik olan her yer yapar.Genelde araştırma ve üniversite hastaneleri yapar.
İki ve üzeri düşüğe yapılıyor..sen üstüne dusmezsen kimse kurcalamaz.Git tıbbi genetik bölümüne randevu al bulunduğun yerdeki tıbbi genetik bölümü olan hastanelerden gittiğin de 2dusugum var de hatta 3de sorgulamazlar.Kalp atışı alınmadığı için yada her neyse sebebi pıhtılaşma ve kromozom testi yaptırmak istiyorum de.Trombofili paneli testin adı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…