Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde öyle oldu canım valla ama inşallah dediğin gibi bidahaki aya

Canım merhaba, Çok sevindim aseni gördüğüme BEn çok uzun çetrefilli süreçlerden geçtim. Kürtaj oldum iyileşemedim 2 ay sonra histereskopi sonrası 3 ay korun 2 aydır deniyoruz bakalım bu ay bat 30 Temmuz. SEn nasılsın bakalım

Ya bak şimdi bende korktum bende de olabilir mi pıhtılaşma.... Benimde hiç kalp atışı oluşmadı.

Negatif mı sonuç

kızlar ben çok fazla çay,kahve,neskafe tüketiyorum.hamileyken fazlası zararlı biliyorum ama acaba hamile kalmaya çalışırken bir zararı olur mu ??

Canım çok geçmiş olsun neden öyle oldu ki??Talihsizlikler yakamizi bırakmiyor vallahi..Bende en son kurtajimi aralik sonu oldum bu zamana kadar genetik sonuçlarimi bekledim tam çıktı araya korona girdi alamadık sonuçları..
En nihayetinde aldim pıhtılaşma çıktı kanımda.Keske ilk düşükten sonra yaptirsaydim..
Şimdi coraspirin fln başladı doktor kan sulandırıcı hamile kalır kalmaz da 9ay iğne..Aman sağlıklı olsunda razıyım

Ya bak şimdi bende korktum bende de olabilir mi pıhtılaşma.... Benimde hiç kalp atışı oluşmadı.
Evet canım olabilir ki büyük ihtimalle öyledir.İhmal etme aman.Hatta doktoruna söyle önlem amaçlı coraspirin hap başlatabilir aslında hiç demediler mi sana doktorun bu sefer iğne hap başlarız diye?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…