Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok çok geçmiş olsun canımmm... ben de kanama yaşadım hastaneye gittim hemen kürtaj dediler bir de tecrübesizim daha 2 aylık evliydim ve istemiyodum bebek.. daha 7 haftalık dedim kürtaja ne gerek var dedim olmadım...yarınında kendi doktoruma gittim ne kürtajı dedi düşer kendiliğinden dedi ve düştü.. kürtajın kötü sonuçlara yol açtığını duydum

Sen yine de doktora git canım benim de düzenli ama akıntı var dedi fitil verdi akıntı bile engelleyebiliyormuş hamileliği

6 ay 1 yıl falan olmazsa doktorlar ciddiye alıyor valla biz de 3 aydır deniyoruz hem eşimin doktoru hem benim doktorum daha çok yeni devam edin dedi

6 ay 1 yıl falan olmazsa doktorlar ciddiye alıyor valla biz de 3 aydır deniyoruz hem eşimin doktoru hem benim doktorum daha çok yeni devam edin dedi
Haklısın canım işte çok isteyince ister istemez bi evham yapıyor insan rahat olmak lazım aslında da teşekkür ederim yorumunuz için siz hangi tahlilleri yaptırdınız doktorda peki hormon falan mı

Çok teşekkür ederim ,sana da çok geçmiş olsun canım ,benim 10 haftalık olmuştu doktorlar alınması gerekiyor artık dedi kalbi durmuş tabi sonra da gelişmemiş ,bende kan pıhtılaşması çıktı sonradan özele giidince ,genetik test yaptırdı doktor ,gelişmemesini ona bağladı yani gebe kalırsam hep kan sulandırıcı kullanmam gerekecek ,kürtajı da kazıma yöntemi ile yapmak rahme zarar verebiliyormuş ama benimki vakumlama yönetimi ile olmuştu daha sonra kontrole gittim bir sorun yoktu bi zarar vermemiş yani ama sonra enfeksiyon vb. Basit şeylerden tıkanıklık olabiliyormuş doktor öyle dedi

İyi akşamlar kizlar gebe arkadaşlarıma bir soru sormak istiyorum henüz gebeliği ogrenenmeden meme ucunda ki o yuvarlak çevrede genişleme kabarcıkların daha hissedilir olmasi gibi bir belirti yaşadınız mı ? Normalde adet öncesi göğüslerim de hiç değişiklik hissetmedim ama bugün üstümü değiştirirken farkettim bunu da

Ayyy canım benim yaaa senin 10 haftalıkmış mecbur kürtaj olman gerekmiş zaten bizim bi akrabanın da tüpleri kapalıydı açıldı hemen hamile kaldı inş senin de bir an önce olur.. benim de kalbi durdu kese küçük olduğu için işte kan pıhtılaşması falan vardır belki bilemiyorum ki reglime 3 gün kaldı olunca gideyim doktora önlemimizi alalım...

Benim o kabarcıklar ara ara olur ama bugün farkettim ki sayıları artmış

Bende aynı şeyi ilk defa farkettim mesela meme ucuna dokununca sertleşiyor ya onlarda bir anda kabarıp genişliyor bilemedim inşallah belirtidir
Benim bir de gögüslerimde dolgunluk var ama sıfır acı normalde sütyeni çikarirken bile acırdi bu dolgunlukta ama hiç acımıyor gögüs ucu acıyordu bir kaç gün önce o da geçti anlamadım valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…