Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dr. bana regenesis diye vitamin önerdi canım ben onu aldım ekstra çakşır suyu kullandık eşimle. Yumurtlamam zamanında gerçekleşti diyebilirim..
Aslında biz de birçok şey kullaniyoruz. Ben sabahlari böğürtlen kökü suyu içiyorum (rahimi guclendiriyomus) aksam eşimle çakşır içiyoruz, sabah icemiyoruz. Gün içinde bal+polen+propolis ve bal+çörekotu+tarçın karışımlarından birer kaşık unutmazsam yiyorum, bide folik asit. Gecen ay tam zamanında oldu bu ay 15. Günde hala cok cok silik ovulasyon testi. Gerilmicem takmicam diyorum daha simdiden başladım strese yaa

Çakşır otunu hem sen hem eşin mi tüketiyor canım

Ah canım elimizden geleni yapıyoruz yani gerisi Allahım takdiri artık inşallah çabalarımız sonuç verir

Benim zaten ilk ayım yumurtlamamın üstünden 6 gün geçti belirti için çok mu acele ediyorum acaba ya
Evet henüz erken. Gerçi olsa bile adet gecikince belirti olur zaten diyolar genelde ama bilmiyorm. Benim 6 gün gözüküyo bat a test yaptm bugünde negatif cıktı yumurtlamadan sonra 9.gün bilemedim kuzum

Kızlar şu an bebek deniyoruz ya sizce denize girmem ve sonrasında ıslak kalmam problem mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…