Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bir de gögüslerimde dolgunluk var ama sıfır acı normalde sütyeni çikarirken bile acırdi bu dolgunlukta ama hiç acımıyor gögüs ucu acıyordu bir kaç gün önce o da geçti anlamadım valla
Bende dolgunluk falan yok sadece sert dokunursam uç kısmına sızlıyor bir süre valla bende anlamadım bata 2 gün var yarın kan vereyim diyorum 😬

normalde benim döngüm 25 gün geçen ay 27sinde oldum. ama bu ay yumurtlamam ayın 15inde oldu. o yüzden ya bugün regl olmam gerekiyordu ya da 25-27 gibi bakıcaz

Kızlar göğüs dolgunluğu adet öncesi belirtisi de olduğu için umutlanmak istemiyorum benim hep olur çünkü.. 5 gündür dolgun dokununca hafif sızı var içinde bilemiyor insan regl mi gebelik mi ama bu ay kendimi o kadar iyi gözlemledim ki gelecek ay ayırt edebilirim 😁

İki gün önce bat günümdü olmadım dün sabah test yaptım kocaman bir negatif çıktı ama hala adet olmadım ben kızlaar ManyakPrenses ManyakPrenses @Caglunal nasıl hissetcem bilemiyorum daha önce de böyle gelmeyip sonradan geldi hayal kırıklığına uğradım ,halbuki dün gece karnıma bir sürü sıcak su tuttum adet olacaksa da gelsin diye sonra havalar çok sıcak gelmesi lazım ama hala gelen giden yok ümit ve ümitsizlik arasındayım 33. Gün bitiyor 😟😟😟sağlık ocağı içinde erken henüz, eğer halen gelmezse yarın sabah bir test daha yapacağım
Canım günüm 1 hafta geçti de sağlık ocağı test yapar bence öğren bi an önce ona göre tedbirini alırsın☺️

X