Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canımm bizim senle bat tarihimiz aynıymış 12 temmuzz sen keseni bile gördün ben hala adet olmadım ve de idrar tesetleri negatif çıkıyor
Canım ben erken yumurtladım belki sen geç yumurtladın bence yarın sen Bi doktora git kan testi falan ver baya olmuş çünkü

Bi düşüğüm var canım o zaman vajinal muayene olmuştum sorun olsa sence çıkmaz mıydı o zaman... adetim düzenli yumurtlama testi de yaptım bu ay yumurtlama oldu ve çatladı da
Kaybım için çok üzüldüm canım Kontrole gitmedim dedin diye demiştim canım istersen rahim filmi cektirebilirsin doktorun daha detayli bilgiyi verir zaten

kızlar doğum konturol hakını bıraktıktan sora hamile kalırmıyım kaç ay veya yıl surermi

kızlar doğum konturol hakını bıraktıktan sora hamile kalırmıyım kaç ay veya yıl surermi
Kişiden kişiye değişir ilk denemede hamile kalan arkadaşim da var 3 ay sonra hamile kalan arkadaşım da var ama ilacı bıraktıktan sonra bir süre daha korunun ilaç vücuttan atılsın diyor doktorlar

Kişiden kişiye değişir ilk denemede hamile kalan arkadaşim da var 3 ay sonra hamile kalan arkadaşım da var ama ilacı bıraktıktan sonra bir süre daha korunun ilaç vücuttan atılsın diyor doktorlar
arkadaşanızda heranki bi pirolem olmadı demi

Batı yakın olanlar, sizin de var mi adet sancısı veya benzeri ağrılar?
İki gün önce bat günümdü olmadım dün sabah test yaptım kocaman bir negatif çıktı ama hala adet olmadım ben kızlaar ManyakPrenses Caglunal nasıl hissetcem bilemiyorum daha önce de böyle gelmeyip sonradan geldi hayal kırıklığına uğradım ,halbuki dün gece karnıma bir sürü sıcak su tuttum adet olacaksa da gelsin diye sonra havalar çok sıcak gelmesi lazım ama hala gelen giden yok ümit ve ümitsizlik arasındayım 33. Gün bitiyor sağlık ocağı içinde erken henüz, eğer halen gelmezse yarın sabah bir test daha yapacağım

benim sabahtan beri deli gibi başım ağrıyor ya ilaç aldım dayanamadım akşam tekrar başladı
Ay bu da mı hamilelik belirtisi yoksa
İmza: paranoyak kadın

Bi düşüğüm var canım o zaman vajinal muayene olmuştum sorun olsa sence çıkmaz mıydı o zaman... adetim düzenli yumurtlama testi de yaptım bu ay yumurtlama oldu ve çatladı da
Canım ,benimde bundan iki yıl önce bebeğimin kalbi durdu kürtajla alındı ,ondan sonra kaç kere doktor gittim muayene oldum çatlatma iğnesi yaptırdık özelde olmadı herşey normal sonra rahim filmine gittim tıkanıklık oluşmuş kürtajdan sonra rahim filmi ile açtı üç ay bekle olur dedi bekleme sürecindeyim işte

Hepinize merhabalar kızlar bende sizler gibi hamilelik planlıyorum bu ay ikinci denememizdi ama olmadı ağustosta evleneli ikinci yilimiz olucak bende artık çocuğum olsun istiyorum âdetlerim düzenli bu yüzdende doktora gitmedim erken mi sizce bu umutsuzluk için? Biraz daha sakin olmalıyım sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…