Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Sen nasilsin neler yapiyosun
Ben de gün aşırı çalışmalara devamke test yapmıyorum ama kaşık ağrılarıma bakılırsa erken yumurtlama oluyor gibi bu ay gıda takviye alma başladım. İçinde hem folik asit hem de diğer vitamin mineraller var iyi geldi halsizliğimi falan da aldı sabahları dinç uyanıyorum. Hatta takviye arayan varsa kesinlikle öneririm marka verebiliyor muyum bilmiyorum o yüzden yazamadım

Merhaba canımm iyiyim durumumda değişiklik yok sen nasılsın neler yapıyorsun var mı bizim için güzel haberleriiiinnnn
Ben çalışmalara devamke
Bugün yumurtlama gördüm kuzu bende bir değişiklik yok biraz geç oldu yumurtlama ama 19. Gün
Ya bence havalardan herkesin düzeni bozuldu geçen ay da bu ay da ne kadar çok böyle değişiklikler yaşayan oldu
Kuzum ben 2 iğneye geçtim çatlatma
Bakalım
5 gğn oldu
Beyaz akıntı ve sumuk akıntı geliyo
Kaşıklar da da agrılar geliyo hayırlısı
hadi inşallah koyu koyu çift çizgiler gör bu ay
Yumurtlama dönemindeyim kuzum gögüslerim patlıyo gene yumurtlayınca benim gögsüme vuruyo değerlendiricez bakalım sen nasılsın
Ben de yumurtlama dönemindeyim test yapmıyorum gün aşırı değerlendiriyoruz inşallah bu ay hepimiz sağlıklı gebelikler yaşarız

İyiyim canim Haziran ayi hastahanelerde doktorlarda gecti bu aydan ümidim yok. Dogru duzgun iliski bile olmadi zaten. İlk kistleri ogrendim o bitti hsg cekildim o bitti simdide smear testimde anormallik cikti diye cumartesi gunu hpv ve kolposkopi yapılacak. İnşallah sizlerden guzel haberler alirim bu ay

Diğerleri gibi bunu da güzel sonuçlarla atlatırsın inşallah sağlık olsun da bebiş gelir hayırlısıyla

sonuç çıkmamışki sonuç göstere tıklayın yüklenmişse çıkar
infertilite testi yaptığından yazıyo o direk kocam kısırmı tepkisine ne gerek var
Benim demek istediğimi anlamamışsınız baktığım zaman infertilitenin kısırlık olduğunu okudum bişey bildiğimden demedim bi tepkide göstermedim burda kimseye. Tersleyip cevap verecekseniz hiç vermeyin daha iyi. Sonuçları paylaşıp bilgi alacaktım ama sizin tepkinizden sonra bu tepkiye gerek olmadığını düşünüyorum

Pazar 140 çıkmıştı. Canım artış önemli değil bence artık düşmesini bekliyorduk ama düşmüyor cuma tekrar çağırdı
Anladım canım hayırlısı olsun inşallah şuan öncelik sensin senin sağlığın canım. Sana zarar vermeden inşallah kendiliğinden atılır vücuttan

Ben bim yumuşlar büyüdü kız bungün 19.5 18.5 ve 17 mm 3 tane yumurtam vardı akşam çatlatma iğnesi vurulup cuma günü de aşılama olucam inşallah sen nasılsın napıyosun

Canım bu ilk aşılaman mı sağlıkla tutunsun bebeğin
2. Aşılama aşko valla nasip ilk aşılamada çok umutlanmıştım bunda öyle bi ekstra heyecan falan yok elimde ilaç vardı taşınıcaz 17 18 saat yol gidecez ilacı muhafaza edemem diye bi kez daha aşılama yapalım dedik bu sefer elimde daha fazla ilaç kaldı artık bir şekilde muhafaza edip ileride tüp bebek falan denersek kullanırım

Herkese merhaba hem foruma yeni katıldım hem de bu başlığa yeni geldim öncelikle isteyen herkese Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar tez vakitte versin, amin :)

Kızlar benim adetlerim düzensiz bat 3 temmuz ama belli olmaz çok geç de gelebilir. en son 25 mayısta adet oldum ovulasyon testi yapıyorum ama pik göremedim. Sizler biliyor musunuz geç yumurtlayanlar kaçıncı gün yumurtluyor bu şekilde hamile kalanlar oluyor mu ya da ovülasyon testinde pik olmadan hamile kalınabilir mi?

Herkese tez vakitte mutlu haberler diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…