Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Amin inşallah canım benim eşim de bıraktı bi gecede 4 sene oluyo vallahi adam şak diye bıraktı irade meselesi bende yoksa demek ki😅😅
Bende kızım da bırakamadım günde 1 ya da 2 tane içiyodum çok denedim ama duramadım sigarasız 😑
Ben de eşime bıraktıramıyorum :KK43: Canım cidden bırakırsın onu içme anlarını zevkli hale getirme çay,kahve,rahat bir koltuk gibi şeyleri kullanma zamanla o kadar zevkli gelmiyor :)

Ben de eşime bıraktıramıyorum :KK43: Canım cidden bırakırsın onu içme anlarını zevkli hale getirme çay,kahve,rahat bir koltuk gibi şeyleri kullanma zamanla o kadar zevkli gelmiyor :)
Tenefüslerde bunları bulamadan içtiğim sigaralar bir kötü geliyordu bana bir de çardak falan da yok bahçede sıcağın altında neden bu kötülüğü kendime yapıyorum dedim bıraktım Mucizemmm16 Mucizemmm16

Güzel anne adayları, bu gezdiğimiz son topik olsun. Temmuz ayı bize mucizemizi versin, liste :anneadayı: ile dolsun💕 Umutlarımızı, heyecanlarımızı, mutluluğumuzu paylaştığımız, bol pozitifli bir topik olsun.. 🌸
Topiğe katılmak isteyen arkadaşlarım beni etiketleyip BAT tarihini yazarsanız, görüp listeye eklemem daha kolay olur 🥰🙏🏻

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

ANNE ADAYLARI 🐣BAT TARİHİSONUÇ 😍
M MiuLego 1 Temmuz
Helenk Helenk 1 Temmuz
@tugce21101 Temmuz
@lokum82 Temmuz
@miresl2 Temmuz
@Ozlenenhanim2 Temmuz
@lavinya-2 Temmuz
@nuresmagun2 Temmuz
@ucge3 Temmuz
@bugdaycorci3 Temmuz
@Aycoregi13 Temmuz
G Gzmyts53 4 Temmuz
@simcook4 Temmuz
@leRonthavan4 Temmuz
@iyilikperisi924 Temmuz
@Zennep4 Temmuz
@Rubella864 Temmuz
@littlelazydaisy4 Temmuz
@Feslegeen4 Temmuz
A ad000 5 Temmuz
@sss355 Temmuz
@Petunya5086 Temmuz
@Bio_girl6 Temmuz
@caca33446 Temmuz
@anatomim7 Temmuz
@Safransari7 Temmuz
@Nikinik7 Temmuz
@Elif_edanur_61_618 Temmuz
@MellyMel_8 Temmuz
@Sevm578 Temmuz
@Arasdefne9 Temmuz
@tubiiloji9 Temmuz
@ZorluBekleyis9 Temmuz
@smadml9 Temmuz
@Kimdemi389 Temmuz
@Cgh10 Temmuz
Veziir Veziir 10 Temmuz
@Hayatlarrr10 Temmuz
@qwertyuop10 Temmuz
@beautifulwoman10 Temmuz
@bshk1993[/USER]11 Temmuz
@Gurmegelinn11 Temmuz
Mucizemmm16 Mucizemmm16 12 Temmuz
@akgnss15 Temmuz
Ihlamurseven Ihlamurseven 16 Temmuz
@iremgns16 Temmuz
@Ozlmsgn17 Temmuz
@thepinklawyer17 Temmuz
@loveprayeat17 Temmuz
@Devakus17 Temmuz
@Safiye1918 Temmuz
@esracaheleyan18 Temmuz
@turuncu agac19 Temmuz
@pokuhantes19 Temmuz
@SerSemAl21 Temmuz
@CloudCloud21 Temmuz
@Kadermelisa24 Temmuz
@bilemegec24 Temmuz
Merhaba beni de ekler misin bat 18 temmuz

Eşimin testi böyle çıkmıştı sağlık ocağı doktoru biraz yavaş dedi ama üroloji sıkıntı yok dedi bir şey demediler sikintili çıkan değer nedir kaç olması gerekiyor başka doktora görünmeli miyiz bu arada sanırım bu gittiğinde 3 gün bosalmama kuralına uymamistik yeni duydum onu ben ilişkideki gibi 1 gün ara yetiyor sanmıştım o şekilde gitmisti
İleri hareketiniz gayet iyi o yuzden önemsememiştir üroloji doktoru. Cinsel perhize de uymadıysanız sıkıntı etmeyin hic 😌

Güzel haberler vereceğinden hiç şüphem yok ☺️

Hadi güzel haberlerle gel bize canım 🧚🏻‍♀️

Ayy hadi güzel haberler canım ya etiketle mutlaka cıkınca kocaman kocaman olmustur ins yumuşların

Kocaman yumurta haberleriyle gel🤍
Kızlar şimdi geldim eve 19.5 18.5 ve 17 mm 3 tane güzel yumurta var akşam 22.30 da çatlatma iğnemi vurucam cuma sabahı da aşılama olacak Allahın izniyle 🤲 Çok mutlu oldum ya ilk aşılamada böyle büyümemişti 900 ml gonalf ile zor büyümüştü

Güüünaydıın🌸🌸
Kızlar ben yine doktor yollarına düştüm. Hayırlısı ile yumurtalar büyümüştür inşallah. Çıkınca yine haber ederim 🌿 A ad000 R Random3 bitliKedi bitliKedi S sultansultan90 M MiuLego partalina_ partalina_
Kızlar şimdi geldim eve 19.5 18.5 ve 17 mm 3 tane güzel yumurta var akşam 22.30 da çatlatma iğnemi vurucam cuma sabahı da aşılama olacak Allahın izniyle 🤲 Çok mutlu oldum ya ilk aşılamada böyle büyümemişti 900 ml gonalf ile zor büyümüştü
Yaa çok sevindim canım benim hadi inşallah hayırlı sonuçlar olsun. 🙏🏻

X