Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Hııı anladımmm teşekkür ederim peki canım sence bir dolu bir boş mu yoksa 3 2 3 2 mi?

Merhabalar herkesee Bat tarihim 28 haziran temmuz ayinda gebelik planliyorum sizce ovulasyon testi kullanmali miyimm? Ovulasyonda cift cizgi gordugumde mi denemem gerekiyor cok uzagim bu konulara

Kizlar bu arada eger ek takviye almiyim esim kullanmaz derseniz en iyi care deniz urunleri Karides kalamar balik vs asiri ise yariyor sprem kaliyesi icin etrafimdan gordugum duydugum kadariyla

Kizlar bu arada eger ek takviye almiyim esim kullanmaz derseniz en iyi care deniz urunleri Karides kalamar balik vs asiri ise yariyor sprem kaliyesi icin etrafimdan gordugum duydugum kadariyla
Ya ben balıktaki cıva birikmesinden korkuyorum zarar verirse diye yoksa ızgara çipura öneriyorum kızlar miss

Hepimiz bu ay guzel haberler verelim birbirimize bugun cok yoğun bir pazar geciriyorum kuzum ben okulun kahvaltisi vardi ciktim simdi esimle islerimizde var cocuguda antremana biraktim Simdiden enerjim tükendi. Dün degerlendirme yapsaydim iyiydi silinmeye baslamisti bir tık ovulasyonum ama yapamadim valla Onceki 2 gun yapmistim yeterli olmazmi kizlar yaa yoruldum artik.. aşılama sonrasi gün gün anlt bize bide inofolic cok büyük geldi bana yutamadim ben onu midemide bulandirdi pikos verdi sonrasinda ve cok cosmustu yumurtalarim o takviyeden sonra.

Hııı anladımmm teşekkür ederim peki canım sence bir dolu bir boş mu yoksa 3 2 3 2 mi?
Valla bi hamile kalayim ilk bir hafta hergun test yapip kirmizilari gorup sevincem sonrasida 15 gün adama vermicem M MiuLego nasil fikir

Kizlar hangi sehirlerdensiniz istanbulda olanlarin doktor tavsiyesi var mi? Suan bir doktora duzenli gidiyorum gebelik oncesi testlerimi takviyelerimi verdi fakat baska birine de gorunmek istiyorum farkli bir bakis acisi fikir vardir belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…