Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kız bu jel nasılmıs böyle heryerim vıcık vıcık oldu ahahahah 🤣🤣🤣 bitliKedi bitliKedi M Mavimiresl A ad000 seninki nasıl gidiyor
Ben hiç etkileşim alamadım bu jelden eşim hala gece nöbetinde ve 12 saat çalışıyor tamamen çocuk odaklı ilişki oluyor aşılamadan bir farkı yok benim için 🤣🤣🤣
Denedim kız jeli sevdim ben bunu 🤣🤣🤣🤣 sürekli kullanamıyozmuu hergün kitlerim adamı ben bu şekilde ama 🤣🤣🤣🤣🤣 M Mavimiresl kızzz nerdesin hormonlar gene tavan bende 🤣🤣🤣
Fark ettim ben bunu 🤣🤣

Kızlar kızlar Allah muhabbetinizi arttırsın bitliKedi bitliKedi A ad000 S sultansultan90 M Mavimiresl
Napıyosunuz nasılsınız çalışmalar başlamış heralde attığınız gol olsun inşallah 🤣 Bu aralar fazla giremiyorum gelişme olduğunda bana etiket yapmayı unutmayın. Aşılama için ilaçlar kullanıyorum bu sefer gonalf artı letu kullanıyorum bide folik asitimi değiştirdi doktor inofolic verdi bide onu kullanıyorum bakalım pazartesi kontrolüm var inşallah benim yumurtalar güzel güzel sakin sakin büyümüştür

Kiz bu jelden kafayi bulmus yaa 😂 burdayim asko 😂
Kız valla ciddi ciddi bulmuş bende kullandım ama aynı etkiyi yapmadı birde üstüne mfk var hiç birinden tık yok 🤣🤣🤣
Kızlar kızlar Allah muhabbetinizi arttırsın bitliKedi bitliKedi A ad000 S sultansultan90 M Mavimiresl
Napıyosunuz nasılsınız çalışmalar başlamış heralde attığınız gol olsun inşallah 🤣 Bu aralar fazla giremiyorum gelişme olduğunda bana etiket yapmayı unutmayın. Aşılama için ilaçlar kullanıyorum bu sefer gonalf artı letu kullanıyorum bide folik asitimi değiştirdi doktor inofolic verdi bide onu kullanıyorum bakalım pazartesi kontrolüm var inşallah benim yumurtalar güzel güzel sakin sakin büyümüştür
Başladık valla canım sen ne yaptın kontrole gittin mi yumuşlar ne alemde 🙏🏻

Ben bıraktığınız gibiyim canım yıkılmadım ama ayakta da değilim şimdi alandayız günler önce uçuşun bebeğe zararı olur mu diye düşünürken şimdi uçakta kanama falan yaşamayayım diye dua ediyorum midem ağrıyor uçağın stresinden mi yoksa gebelikle mi alakalı bilmiyorum. Dua edin bana nolur hastanelerde sürünmeden sonuçlanması nasip olsun. İnşallah sizin de yüzünüz bu sefer Güler kuzum Allah yardımcınız olsun 🤲🏻🥰

İyiyiz kuzum hadi insallah güzel güzel yumusların olsun büyüsünler canım haber ver bize de pztsi günü bu son tedavin olsun 🙏🙏

Ben bıraktığınız gibiyim canım yıkılmadım ama ayakta da değilim şimdi alandayız günler önce uçuşun bebeğe zararı olur mu diye düşünürken şimdi uçakta kanama falan yaşamayayım diye dua ediyorum midem ağrıyor uçağın stresinden mi yoksa gebelikle mi alakalı bilmiyorum. Dua edin bana nolur hastanelerde sürünmeden sonuçlanması nasip olsun. İnşallah sizin de yüzünüz bu sefer Güler kuzum Allah yardımcınız olsun 🤲🏻🥰
Ahh kuzum ya hamilesin sevinemiyosun valla zor durum gerçekten sen sakin kal stress yapma düşünmemeye calıs ins allah ın izniyle tutunur🙏

Eklentiler

• 9840AE0E-AE46-4868-B529-32103AE53DD8.jpeg
    9840AE0E-AE46-4868-B529-32103AE53DD8.jpeg
    95,4 KB · Görüntüleme: 37
Kız adama deme cocuk için fln sık jeli yasa kafayı 🤣😂😂😂😂
Kız anam adama bu aralar bişeyler oldu yorgunluktan uykusuzluktan mı bilmiyorum hiç yapası yok birde evde misafir üstüne valla mfk kullanmıyor olsam 1 ay yanıma yaklaşmaz 🤣
Kızlar bir bakın ilk defa yaptım ben jelin içinden hediye cıktı deneyeyim dedim G Gzmyts53 M Mavimiresl A ad000 döngünün 11. Günündeyim
Bence yumurtlama başlamamış canım bende bugün bi yapayım diyorum onu

Kız anam adama bu aralar bişeyler oldu yorgunluktan uykusuzluktan mı bilmiyorum hiç yapası yok birde evde misafir üstüne valla mfk kullanmıyor olsam 1 ay yanıma yaklaşmaz 🤣

Bence yumurtlama başlamamış canım bende bugün bi yapayım diyorum onu
2 güne tam olur heralde dimi kız pek anlamıyorum bu testlerden ben sende yapsana hadi

Bence sen bu testleri boş ver..dediğin gibi devam et..valla evde 2 kutu Ovulyasyon testim var..ama etmiyorum...3 2 3 2 en güzeli..ama ben bu 21 günü anlamadım
Kız yok ztn bunlara göre gitmiyomki 3 yaptık dün işte yarın 2 yi yapcaz ona uyuyom ztn hediye cıkında deneyeyim dedim kasık agrım vardı ara ara bide ben yumurtlama döneminde gögüslerim sızlar o basladı sabah ondan yaptım sen uyguluyonmu

3 2 3 2 bekleme ve ilişki günü mü kusura bakmayın ilk deneme ayımız ben bilmiyorum bunu 😕
Kuzum mesela reglin bitti bugün temizlendin bugünü ilişki günü yapıp sonrasında 3. Gün ilişki çarşamba günü yani sonra 2. Günü cuma günü sonra tekrar 3. Gün ilişki pztsi ilişki seklinde tamamlıyosun bide 21. Gün pcoslular için

X