Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Ol

O o o süper kuzum bgn ihmal etme görevlerini döngünün kaçıncı günündesin yarından itibaren çatlar
13. Gün canım eşim nöbette inşallah sabaha çok uykulu olmaz kandırabilirsem değerlendirmeye çalışacam valla
E çok güzel her zaman belirti olacak diye bişey yok kuzu. Kaçıncı günündesin?
13. Gündeyim ay sevindim valla uzun zamandır böyle koyu test görmüyordum

13. Gün canım eşim nöbette inşallah sabaha çok uykulu olmaz kandırabilirsem değerlendirmeye çalışacam valla

Benimde 11 bgn yarın demekki benimde pik olcak 12 de görcem bende bana bak bunlar hep mfk nın etkileri cnku ins sonuclarımız da güzel olur

Sen istersen uykusunu kaçırırsın hadi sıkı çalışın kaçırmayın gari
Ahh canım yaa nedir bu böyle mucize bebek olsa ya bu bebiş.. inşallah güzel şeyler duyarsın, haberdar et bizi

Benimde 11 bgn yarın demekki benimde pik olcak 12 de görcem bende bana bak bunlar hep mfk nın etkileri cnku ins sonuclarımız da güzel olur
Ay hadi inşallah ya yarın da testlerimizi paylaşalım bu ay sürekli koşturuyorum bu koşturmaya bebek olursa valla mucize olacak güzel sonuçlar alalım
Kuzum sen bugun yarin ve yarindan sonrayi mutlaka degerlendir
Aşko eşim gece çalışıyor anca sabahları uykusu çok olmazsa yapabilecez inşallah kandırabilirim
Sen istersen uykusunu kaçırırsın hadi sıkı çalışın kaçırmayın gari

Ahh canım yaa nedir bu böyle mucize bebek olsa ya bu bebiş.. inşallah güzel şeyler duyarsın, haberdar et bizi
Ay yok anam benim koca 5 - 6 saat uyuyup sonra hep uyanık sabah ölü gibi oluyor şimdiden işlemeye çalışacam . Bana şans dileyin

bol sansss kuzum hadiii kaldır adamı ben gene takvimden çıktım bugünde durmadık M Mavimiresl

Diyarbakıra mı geldiin
Niye böyle az çıkıyor ya bu değer gerçekten şaşırmamak elde değil

Kız valla ciddi ciddi bulmuş bende kullandım ama aynı etkiyi yapmadı birde üstüne mfk var hiç birinden tık yok

Başladık valla canım sen ne yaptın kontrole gittin mi yumuşlar ne alemde
Sabah gidicem canım ben bakalım ne oldu kaldı yumurtalar görücez. Ya inşallah çok yumurta büyümemiştir de iptal olmaz aşılama bu ilaçlar başımı çok ağrıtıyor benim.

İyiyiz kuzum hadi insallah güzel güzel yumusların olsun büyüsünler canım haber ver bize de pztsi günü bu son tedavin olsun
Amiiin inşallah bu ay hepimizin son ayı olur da hamiş hamiş göbek büyütürüz. Ya diyet yapıyorum salı günü doktor dedi diye. Ama varya nasıl tatlı canım çekiyor. Kocama diyorum sırf istediğimi yemek için bile hamile kalabilrim şuan o kadar bıktım yasabah yazarım canım haberleri
Ya vallahi benim de günlerim çok yoğun geçiyor ders çalışıyorum bir sürü emlakçı görüşmeleri yapıyorum yemek temizlik derken günler bitiveriyor. Şu taşınma işini halledip bi rahata kavuşsam rahatlıycam. İki gün değerlendirmişsin bir gün ara vermen iyi olmuş bence canım. İnofolic gerçekten çok büyük ama ya bismillah deyip yutuyorum gidiyor. Şifa olsun da inşallah sorun değil yutarım ben. Bende çok baş ağrısı yapıyor bu ilaçlar ya gonalf ve letu beni bitirdi başım sürekli ağrıyor inşallah yarın tamam olmuş der doktor da daha kullanmam
Aa sanırım ben pik gördüm bugün ama hiç belirtim yoktu S sultansultan90 M Mavimiresl Veziir R Random3 @Niqu
Kuzu pik mi bilmiyorum ya ben kaset kullanmıştım böyle c den daha koyu olmuştu benimki bağırıyordu yani ben pik oldum diye ama sen yine de değerlendirmişsindir inşallah bu geceyi

İnşallah canım benim hayırlı haberlerle gel bize yaz mutlaka eşim gece vardiyasında çalışıyor kuzum akşam 8 sabah 8 çok uykulu olmazsa sabah değerlendirmeye bakacam inşallah

İnşallah canım benim hayırlı haberlerle gel bize yaz mutlaka eşim gece vardiyasında çalışıyor kuzum akşam 8 sabah 8 çok uykulu olmazsa sabah değerlendirmeye bakacam inşallah
Gecelikleri giy akşamdan o zaman Yorgunda olsa bir şekilde yola getir aşko biz o kadar dert çekiyoruz bir saat de onlar bi zahmet yorgunluğu unutuversinler

Gecelikleri giy akşamdan o zaman Yorgunda olsa bir şekilde yola getir aşko biz o kadar dert çekiyoruz bir saat de onlar bi zahmet yorgunluğu unutuversinler
Ablamlar bende kalıyor çocuklarıyla hiç gecelik modumuz yok inan aşılamadan bir farkı yok ilişkinin bu aralar eşimin baya libidosu düşük aslında ona da hak veriyorum gündüz sadece 5-6 saat uyuyor sonra hep uyanık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…