Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Sen tüketiyor musun canım ben eşime propolisli zencefilli keçi boynuzu pekmezi aldım
Ben 20 gundur demir d vit folik asit kullaniyorum kendim daha hic deneme yapmadim bu ay hayirlisiyla insallah keci boynuzu pekmezi aldim ona baslatcam yarin hahaha bir de beslenmeye hep dikkat edilir bizim evde zaten haftada 2 gun balik fiks menudur normalinde de o sekil devam edicem

Benim de bir beslenme düzeni oluşturmam gerekiyor avokado yemeye başladım sos haline getirip galetayla yiyorum bir de araştırma yaptım yabanmersini öneriliyor

Benim de bir beslenme düzeni oluşturmam gerekiyor avokado yemeye başladım sos haline getirip galetayla yiyorum bir de araştırma yaptım yabanmersini öneriliyor
Tabagini hep yarisini sebze ceyregini et ceyregini karbonhidrat olarak dusun ve paketli gidadan uzak dur yeterli olur ya.Benim normal rutinim de boyle zaten o yuzden ektra bisey katmiycammm bakalim ilk seferde olur mu olmazmi ovulasyon testi de aldim 9 gun sonra bat onu gecirip baslicam

Ahh sen benim beslenmeyi bir görsen benim ilk ayım yarın doluyor olmadı bakalım önümüzdeki maçlarda şansımızı deneyeceğiz

Ahh sen benim beslenmeyi bir görsen benim ilk ayım yarın doluyor olmadı bakalım önümüzdeki maçlarda şansımızı deneyeceğiz
Benim bu ay reglimin bittigi gun korunmasiz iliskim oldu.. 4-5 gundur kasik agrim asiri yorgunlugum var zor gibi beklenmedik ama bu ayi da bekliyorum ben sen basladin mi vitamin vs takviye almaya

Benim bu ay reglimin bittigi gun korunmasiz iliskim oldu.. 4-5 gundur kasik agrim asiri yorgunlugum var zor gibi beklenmedik ama bu ayi da bekliyorum ben sen basladin mi vitamin vs takviye almaya
Folik asit alıyorum içinde b vitamini falan da var kasık ağrın yumurtlamadan olabilir test yaptın mı

Folik asit alıyorum içinde b vitamini falan da var kasık ağrın yumurtlamadan olabilir test yaptın mı
Yok,ovulasyon testi yok elimde bide kasik agrim 1 haftadir var kiz 1 haftadir mi yumurtluyorum ahgshshs yada dedim usuttum heralde.. bakalim erkenden gebelik testi filan da yapmak istemiyorum bekliycem adet tarihimi

Yok,ovulasyon testi yok elimde bide kasik agrim 1 haftadir var kiz 1 haftadir mi yumurtluyorum ahgshshs yada dedim usuttum heralde.. bakalim erkenden gebelik testi filan da yapmak istemiyorum bekliycem adet tarihimi
Bekle kuzum o gün gelmezse yaparsın inşallah yerleşmedir

Adını özelden yazdım kuzum temmuzda istemenin özel bir nedeni var mı merak ettim doğum haritası gibi falan
Hahahah astroloji dersi aliyorum uzun suredir Oner Doserden aslinda cocugum Boga olsun isterim ama sebebi o degil temmuzda guzel bi tatil planim var tertemiz gecsin bitsin istiyorum o plan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…