Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Gayet temiz cikmis insallah simdi beklemeye geç kocaman kistlerle bile hamile kalanlar var hic biseyi takma kafana. Bir doktorda sabit kal yoksa her ay bi sknti cikiyor bence en kisa zamanda güzel haberlerini alacağız
Cok şükür canim cok sevindim 🤲🧿 İnsallah canim guzel haberler aliriz hepimiz . doktorlar cok degismis para insan sagligi ile oynuyorlar son doktorum cok iyi insallah burada devam edecegim

İnsallah sadece smear testimde ascus cikti onuda bir kontrol edicez o kadar insallah baska bir sorunumuz kalmaz. Doktorumuda senin sayende buldum canim Allah razi olsun tekrardan 🤲🥰
Rica ederim canım ne demek birbirimize yardımcı olmak için buradayız 🤍

Kizlar sonuclarim geldi. Hersey normal sanırım 🤲 G Gzmyts53 Ihlamurseven Ihlamurseven Z ZorluBekleyis simcook simcook @Destina88 K kendimidurduracakdegilim M Mavimiresl iyilikperisi92 iyilikperisi92 @akgnss @venevv ve diger kızlar yorumlarınızı bekliyorum 🤲 amh 4.35 çıkmıştı dogal yolla gebeligime engel birsey yok sanırım artik. Sadece cikolata kistlerim var onlar engel olur mu ?
Temiz çıkmış kuzum şükürler olsun 🤲🏻 kistleri kafana takıp stres yapma kendine benim görümcemde de endometriozis varmış sonradan öğrendim ilk kızına hamile kalmadan önce öğrenmiş baya da büyükmüş ameliyat önerilirken biraz daha beklemiş sanırım ve hamile kalmış 3 yıl sonra da 2. Kızına hamile kalmış 🐣

Kizlar sonuclarim geldi. Hersey normal sanırım 🤲 G Gzmyts53 Ihlamurseven Ihlamurseven Z ZorluBekleyis simcook simcook @Destina88 K kendimidurduracakdegilim M Mavimiresl iyilikperisi92 iyilikperisi92 @akgnss @venevv ve diger kızlar yorumlarınızı bekliyorum 🤲 amh 4.35 çıkmıştı dogal yolla gebeligime engel birsey yok sanırım artik. Sadece cikolata kistlerim var onlar engel olur mu ?
Cok gğzel haber ua kuzu bu neyin sonucu onu anlamdım iyi bak içinde kalmadı hersey normal çikolata kisti ile hamıle kalan çok var ya

Kızlar dün eşimin nisan ayında ki sonucunu atmıştım buda bugün çıkan sonucu ameliyat diyo doktor yine ne düşünüyorsunuz

Eklentiler

• IMG_20220618_155353_1.jpg
    IMG_20220618_155353_1.jpg
    99,7 KB · Görüntüleme: 28
Temiz çıkmış kuzum şükürler olsun 🤲🏻 kistleri kafana takıp stres yapma kendine benim görümcemde de endometriozis varmış sonradan öğrendim ilk kızına hamile kalmadan önce öğrenmiş baya da büyükmüş ameliyat önerilirken biraz daha beklemiş sanırım ve hamile kalmış 3 yıl sonra da 2. Kızına hamile kalmış 🐣
Cok sukur canim 🥰🤲🧿 Ayyy çok sevindim canim insallah bizimde dogal yollardan olur. 🤲 Testlerin iyi cikmasina gercekten cok sevindim

Cok gğzel haber ua kuzu bu neyin sonucu onu anlamdım iyi bak içinde kalmadı hersey normal çikolata kisti ile hamıle kalan çok var ya
Hsg sonucum bu canim yazmayi unutmusum 🤣 dunden beri heyecanla bekliyorum gelince hemen paylastim 🤣 sadece cikolata kisti engel olur mu onun tedirginligi var bakalim insallah bende dogal yollarla hamile olabilirim 🤲🐣

Zaten 1 haftadir yaptığım stresin haddi var hesabi yok 🙄😢
Ya kim olsa senin yerinde endişelenirdi senin bir suçun yok bana bir doktor şey demişti "Biz doktorlar her zaman en kötüsünü düşünerek hareket etmek zorundayız." ama bu olasılıkları bize gerçekmiş gibi yansıtmasalar daha iyi olacak 😅

Ayyyy çok sevindim sonuçların güzel çıkmasına yavrum valla o kadar bilgim yok kistler konusunda canım ama en azından diğer testlerinin güzel çıkmasına çoooook sevindimmm ❤️

X