Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Kızlaarr dayanamadım yaptım ve sonuç, Allah'ım nolur gerçek olsunnn 🙏🏻 5 dakika içinde böyleydi ☺️ predictor express sarı kutulu olan test, adet gecikmesindne itibaren yapin diyor ama ben iki gün kala yaptım böyle çıktı, inşallah hayal görmüyorumduur 😍 @Mucizemmm16 @000umutlu000 @Hayatlarrr @ @Lale95 miraclebeyb miraclebeyb @Safransari @miresl partalina_ partalina_ S sultansultan90 @Random3
Ayyyy ben sana var dedim 🥰🥰😍 hayırlı olsun canım benim ne güzel haber buuu 🤰❤️

5 dakika içinde böyleydi 🤩🙏🏻 yarın tekrarliyim günüm geçince kan vereyim diyorum. Ya yarında oğlumun doğum günü çok güzel tevafuk oldu cok sevinecek öğrenince 😍
Ay canım umarım yanıltmaz gayet belirgin bir çizgi görünüyor. Bebişimiz gelsin artık 🌸🌸🌸 lütfen tekrarla testi bekliyoruz

İnşallah canım sağ salim kucağına al amiiiinn 🙏🏼🙏🏼
Bilinç altıma o kadar işlemiş ki rüyamda test yapıyorum ve pozitif çıkıyordu. Uyandım kalktim test yaptım pozitif. Fotolarda bu kadar belli oluyor ama pembe pembe bana bakıyor ordan 😍 yaniltmaz inşallah beni

Tekrarlarım canım. Arastirdim da predictor early pembe kutulu olan erken gebelik testiymiş, predictor express benim kullandığım regl günü yapılan testmis 50 hcg üstünü algılıyormuş. Benimde daha 2 gun var çıkardı hemen, inşallah bu sefer yanilmam Allahim inşallah ☺️
Bende pembeyle ögrendm kuzum bence de var kanaaaa koşşş

X