Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Evet eczanede canım ama değişiyor ya fiyatı bi eczanede 46 TL diğerinde 60 🤷🏻‍♀️ 5 tane var içinde. Off hep paracıklarım gitti ya test batağına düştüm 🤣 ilk yumurtlamadan sayarsam yarın 11 ikincisinde 9
10 gün olunca varsa silik birsekilde çıkar 🤗 bende gaz veriyorum haa 🤣🤣😅

Ay benim ev de öyle birde bugünlerde yaprak kıpırdamıyor sinirlerim alt üst oldu uyuyamıyorum da. Her gün farklı odalara gidip uyumaya çalışıyorum 🥴🤣🤣
Bende uyuyamıyorum ya 🥴 canım sen naptın ya kendi derdime düştüm seni sormadım 🤦🏻‍♀️

Bende uyuyamıyorum ya 🥴 canım sen naptın ya kendi derdime düştüm seni sormadım 🤦🏻‍♀️
Estağfurullah kuzum iyiyim bende beklemedeyim bu ay da olmadı gibime geliyor regl gelsede rahim filmi cektirsem. Bı de bu ay sonu taşınma var öyle geçiyor günler🙂 ovu yapmadım bu ay akışına bıraktım hayırlısı diyelim

Estağfurullah kuzum iyiyim bende beklemedeyim bu ay da olmadı gibime geliyor regl gelsede rahim filmi cektirsem. Bı de bu ay sonu taşınma var öyle geçiyor günler🙂 ovu yapmadım bu ay akışına bıraktım hayırlısı diyelim
Ne zaman bat tarihi

Merhaba kızlar benım normalde 29 temuzda adet günümdü ama olmadım hala sadece adetime 5 gun kala kasıklarıma hafif bi ağrı giriyordu sonrasında kücük batmalar oluyor ama başka belirtimde yok test yapmak için erken biraz beklim diyorum tecrübesi olan veyat benim gibi bu durumu yaşayan anneler varmı

Merhaba kızlar benım normalde 29 temuzda adet günümdü ama olmadım hala sadece adetime 5 gun kala kasıklarıma hafif bi ağrı giriyordu sonrasında kücük batmalar oluyor ama başka belirtimde yok test yapmak için erken biraz beklim diyorum tecrübesi olan veyat benim gibi bu durumu yaşayan anneler varmı
Geç döllenme ihtimaline karşı istersen biraz daha bekle, ama yumurtlama gününü biliyorsan varsa çıkar 🤩

Ya çok araştırdım böyle adete 4-5 gün kala ovulasyon yavaş yavaş koyulaşıyor adet günü kopkoyu oluyor sonra gebelikte de pozitif çıkıyor, belki benimde öyle olur bi umut 🤩
Neden olmasın, olur mu olur🤲
Ya benim talihsizliğim eşim şehir dışındaydı, adetime 5 gün kala ancak bugün değerlendirdim son ilişki bi hafta önceydi.

Test yapsan çıkar artık. İyi sabr etmişsin:)

X